Ahojky, | Moje těhotenství.cz

Ahojky,

Obrázek uživatele Daisii

  Jen smutně hlásím , že :spid: zase zákeřně přišla . Nepomohla ani ovulka, velký folík, romantika a hodně :*O*: , tak já už nevím.Cpu se vitamínama, listovkou ,MACOU . Nějak mám pocit, že nemám na nic sílu ani energií, tak to vypadalo nadějně :r: . Vyhlašuji dnes upálení všech :spid: :spid: :spid: :spid: :spid: , kdo se přidá???? :s: :s: Daisii

  Komentáře

  Obrázek uživatele wond3r

  ahojky to je mi líto...no jinak se taky přidávám v pálení mrchy :spid: ,a doufám že když se přidám tak že už mi nedorazí...měla dorazit 29.4. a nic zatim...tak snad to už vyjde:)

  Obrázek uživatele sonislavka

  nazdárek,mě mrcha taky dorazila Sad Ale květen je měsíc lásky,tak z té veliké naší lásky Smile určitě přijde nový život Smile

  Obrázek uživatele Jajda007

  Tak to je mi líto, ale příště to už určo příjde. Jinak se taky hlásíme na upalování všech :spid: :spid: Pápá

  Obrázek uživatele LÁjouš

  Taky jí spálím, udělám si postavičku woodoo nebo jak se to píše a příští měsíc už nedorazí!!!!!!!!!! Nebo jí posadím na koště, ať odletí a už se nevrací :spid: hnusná!!!!!!!!!!!!!!!!

  Obrázek uživatele LÁjouš

  Taky jí spálím, udělám si postavičku woodoo nebo jak se to píše a příští měsíc už nedorazí!!!!!!!!!! Nebo jí posadím na koště, ať odletí a už se nevrací :spid: hnusná!!!!!!!!!!!!!!!!

  Obrázek uživatele Šáruška2

  Neboj určitě se brzy zadaří. Nesmíme chtít všechno moc rychle. Byla jsem na revizi myslím, že tak měsíc před tebou (9.4.) teď nevím přesně kdy jsi byla ty. Snažit jsme se začali začátkem dubna a týden před očekávanou ms mě začalo píchat v podbřišku tak jsem si myslela, že se zadařilo. Pak ale mrcha dorazila s 2dením zpožděním. Píchání nepřestalo do teď tak jsem byla v pondělí u dr a ten mi mimo jiné řekl, že byla jen 15ti %centní pravděpodobnost otěhotnění. Bohužel jsme to pak zamluvili tím, že mám podezření na chornický zánět slepáku, a já už se zapoměla zeptat, jak to myslel s těmi 15ti procenty. Ptala jsem se pak sestřičky jestli neví co tím mohl myslet a ona říkala, že asi to, že je ještě brzy a že by se ta šance měla zvyšovat. Když jsem se zeptala kdy bude těch 100% tak se jen smála a říkala, že to není nikdy :///:
  Tak musíme být trpělivé, neboj, ono to určitě přijde až bude ten správný čas Smile (ale já jsem taky netrpělivá a chci HNED!) ://:

  Obrázek uživatele Daisii

  na revizi jsem byla 20.února. Já vím, že to chce čas a uklidňuji se, že jsou dnes i starší maminky, ale ta touha je tak velká :s: . Za chvilku mi bude 34, tak ještě pár let šanci mám :$$: , Daisii

  Obrázek uživatele Šáruška2

  Jo tak to chápu. Mám to samé. Je mi sice "jen" 31 ( v říjnu bude 32) a na podzim jsem to nijak neřešila, říkala jsem si že až to bude tak to bude. Ale jakmile jsem našla na testu 2 čárky, tak mi v hlavě něco přeskočilo a od té doby na to musím pořád myslet. Mylsela jsem si,že je to hormonama, a že to po šestinedělí přejde, ale je to přád stejné a už to asi lepší nebude. Bojím se, že se na to moc upnu a pak se to tuplem nepodaří Sad Snažím se od toho odpoutat, snad se to časem zlepší a brzy budem Těhulka

  Obrázek uživatele LillaX

  Já se přidám Daisiinko :c: No, je to prostě matka příroda, je k nám někdy krutá a někdy ještě krutější. Dej si něco dobrého na zub a bude trošku líp. Já vždycky splínky zaháním nějakou dobrůtkou. :///: Pokud možno užij si čarodky a zítra romantický první máj Pápá

  Obrázek uživatele rolja

  neboj určitě se brzo unaví a už nedorazí a s tím úpálením je to dobrý nápad Jednička Jednička Jednička

  Obrázek uživatele denisa9191

  Nesmutni, uvidíš že příští měsíc nedorazí, u Moniky sem to tak měla jeden měsíc jo a pak nee Biggrin mě má :spid: dorazit 20.5 taky bych chtěla aby nedorazila http://www.prckoviste.cz/monika

  ahojky všichni,včera jsem byla u :*8*: a vše je v pořádku, dvojčátka se nekonají ,jsem v 7 týdnu těhotenství, 19.5.

  Ahojky, chtěla bych se zeptat, kdy můžu jít s malým ven po prodělaných neštovicích? Už je má týden, nové se mu netvoří cca 4 dny, většina už jsou jen pidi tečky. Děkuji moc za rady.

  Ahoj těhulky a maminky,
  byla jsem na screenengu. Jsem 11+4 a bude mi 36 let a riziko mi vyšlo 1/2500 a UTZ úplně předpisový:-))) Takže mám radost. Ale ještě nás čeká triple test a podle toho se ještě rozhodneme, jestli půjdu na plodovku.

  Ahoj těhulky a maminky,
  byla jsem na screenengu. Jsem 11+4 a bude mi 36 let a riziko mi vyšlo 1/2500 a UTZ úplně předpisový:-))) Takže mám radost. Ale ještě nás čeká triple test a podle toho se ještě rozhodneme, jestli půjdu na plodovku.

  Ahojte tetičky, tak už i mě je půl roku. Neskutečně to utíká. Už se umím otáčet na obě strany a taky z bříška na záda. Poslední týden se snažím plazit, ale zatím mi to moc nejde. Ale to nevadí, já se to brzy naučím. Zvládla jsem plavání ve vaničkách a od příštího týdne začnu chodit do bazénu. Vodu mám moc ráda. Taky se ze mě stal občánek, bylo to moc hezké.

  Ahoj holky,tady je pár foteček ze včerejšího slunečného dne u nás na dvorku:-))Mirda zbožnuje písek,takže nakládal auto...no a Tobík nesmí vidět,že něco jím..jinak je zle..no koukněte..měla jsem nanuka...vůbec mu nevadilo,že je studenej..:-)))

  Ahoj tetičky, tak jsme včera byli na výletě v Chomutovském lesoparku.

  Krásný páteční den všem maminkám těhulkám a snažilkám. Dneska jsme s Vanesskou vstoupily do 34tt . Už nám zbývá jen pár týdnů do konce . V úterý nás čeká poradna a ve středu ultrazvuk moc se těším. Dneska nevím proč mám nutkání zkontrolovat všechny věci a napsat seznámek co nám ještě chybí.

  Tak tady je ta moje velká holka...:-)))nerada se fotí...musela jsem jí ukecávat at zvedne ruku:-)))

  Ahojte holky,
  potrebovala bych vas poprosit o radu...preci jen asi jste zde nejzkusenejsi Smile