2.ročník - léto | Moje těhotenství.cz

2.ročník - léto

Obrázek uživatele Arutha

  ahojky holky, tak mám za sebou 5 zkoušek z 8. Nevím jestli jste někdo byly v situaci kdy vás od ukončení studia dělily zkoušky převedené z jiného ročnku. Já měla 2 a jednu už mám z krku, ale ted mě čeká matika a mám hrozný strach. Jak jste na tom vy?

  Komentáře

  Obrázek uživatele Dandulak

  Ahoj, já za sebe můžu říct, že jsem takhle studovala v podstatě první tři roky Wink Nejzajímavější na tom je, že nejlepší výsledky jsem měla v letním semestru na konci druháku, když jsem měla převedené dvě staré a dohromady to dělalo 11 zk. Měla jsem takový fofr, že jsem dávala dvě za týden a výborný! Když jsem pak měla na konci čtvrťáku jen tři zkoušky, crcala jsem se s nima, protože bylo pořád času dost, každou na třetí pokus a za 3 Wink Ono to samozřejmě na každého působí jinak, ale v tomhle případě myslím, že krapet stresu nezaškodí, spíš vybičuje. Každopádně ti držím palce, ať to dáš!

  Obrázek uživatele Arutha

  dvě za týden :s: já zvládla 5 zkoušek v jednom týdnu .-)))

  Obrázek uživatele Dandulak

  Jednička Jednička Tak to jsi masééééér!! Tak to ta matika bude v poho!

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den,

   

  hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

  hnědý výtok

  čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  ahojky holky, tak mám za sebou 5 zkoušek z 8. Nevím jestli jste někdo byly v situaci kdy vás od ukončení studia dělily zkoušky převedené z jiného ročnku. Já měla 2 a jednu už mám z krku, ale ted mě čeká matika a mám hrozný strach. Jak jste na tom vy?

  ahoj holky budu mít vestavěnou myčku tak se chci zeptat jakou máte vy a jak jste spokojené? Já osobně váhám mezi Whirpol, která má delší dobu mytí,ale je míň hlučná a má u podlahy světlo, které signalizuje provoz + aquastop, nebo electrolux který myje kratší dobu, ale je hlučnější a nemá aquastop. Máme spojený obývák s kuchyní tak co vy na to?

  ahojky všichni tak sem moc sklamana,dnes sem to dostala,tak z toho těhu nic nebude:-(((

  Ahoj holky, před týdnem jsem tu psala, že jsem si s chlapem vyměnila vstávání k dětem. Včera jsem se ho ptala, jak to zvládá a řekl, že je jen o trochu unavenější v práci než obvykle. Tak jsem navhla, že si to můžeme tedy vyměnit ještě na měsíc, když mu to neva. Diplomaticky řekl, že jde jen o to, jestli to něco přinese i mně, že stejně na kojení vstávám.

  Ahoj maminky,předně vás všechny po dlouhé době zdravím. Jsem ve 30 tt., utíká to jako voda a pocity se střídají. Moc se těším, ale zároveň mívám i strach, že to nezvládnu, protože máme doma 2,5 letou rošťandu, která má zrovna vzpurné období a dává mi pěkně zabrat.

  Tak dnes nám zbývaljí 2 dny do dne D:-) Podle včerejší kontroly to sice zatím moc nevypadá, ale to vůůbec nevadí.
  Jsem otevřená na dva prsty, monitor jsme museli dělat 2x, páč malej byl nějakej divokej:-))

  Ahoj holky, tak Natálce už je 26 měsíců. Od malička nespavec, kolem roku už to to teda vypadalo, že bude spávat sama v pokojíku. Pak už jsem k ní zase musela běhat, uspávat, přenášet - no určitě to všechny znáte. Byla jsem vyčerpaná jak fyzicky tak už i psychicky, protože na to aby spala sama v postýlce nebo v pokojíku nezabíralo fakt nic. Je to týden zpátky co jsem to vzdala.

  jak to v té porodnici počítají, že mi malou před a po kojení zvážili a řekli mi, kolik asi zhruba vypila????

  Tak v pondělí jsem byla na transferu, zavedli dvě krásná embryjka (po prodloužené kultivaci, prý se vyvíjela moc pěkně). Tak teď už je to jenom na mně. :///:

  Aoj holky! Mám 2dotazy: můžu několikrát přihřát čajík ve vodní lázni? Dcerka (6měsíců) nechce pít,trošku se napije jen teplého,což mi v těch polystyrenových futrálech nevydrží. A 2.dotaz: od kdy a jak zavádíte lepek? Díky a krásný den Sluníčko