zvracení u dcery | Moje těhotenství.cz

zvracení u dcery

Obrázek uživatele maxik

  Ahoj děvčata. Máme problém, prosím o radu. Mám 6,5 let dceru a začala v září chodit do školy. Září bylo bez problémů, ale začátkem října skoro každé ráno před školou zvrací. Ráno doma v pohodě, po cestě taky vše ok, ale před školou se zastaví a zvrací. Ale jakmile projde dveřmi do školy tak se zase usmívá a je jí dobře. Ve škole je vše v pohodě má samé jedničky, ptala jsem se jí jestli ji někdo nešikanuje a prý ne, že je vše v pohodě. Do školy chodí ráda. Většinou zvracela jen hleny tak jsem si myslela, že je jen zahleněná, ale rýmu nemá. Asi jí vadí ten chladný vzduch, protože začala zvracet až když začalo být po ránu chladnu. Nevím co s ní. Díky za názory a rady.

  Komentáře

  Obrázek uživatele Jitule78

  Souhlasím s ostatními. Může to být psychického původu. S dcerkou jsem to řešila, když nastoupila do školky. Měla z ní trauma...Časem se to upravilo.

  Obrázek uživatele Tesa

  navštivte pediatra a pedagogicko-psychologickou poradnu (ev. středisko výchovné péče) - co máte v bydliště

  počasí nevím nevím...to by jí asi trápilo už dřív, ne? třeba loňský pozdim...

  Obrázek uživatele zvedavec

  Neber to prosím zle, ale spíš mě udivuje, že to řešíš na netu, když to trvá tak dlouho a ještě jste nebyli u lékaře :n:  tam by vedla moje první cesta... může mít psychický, ale i fyzický problém a tady to fakt nevyřešíme Sad držím pěsti, ať tomu brzy přijdete na kloub!

  Vítám vás v zářijovém neočekáváním.Vzhledem k tomu že se Bacilka, stále neozývá , tak nevím jak to bude s vedením dál. Tak zatím to ještě povedu.Přeji všem aby září donesl hojnou úrodu //. Pište kdy neočekáváte, kdo s námi bude chtít sdílet graf (a ještě ho tu nemá), tak mi pošlete odkaz v osobní zprávě a já ho zařadím do seznamu.

  Všechny vás vítám v  podzimním říjnovém neočekáváním.Tak ještě i tento měsíc vás povedu. bacilka slíbila že od listopadu to zas převezme.Přeji všem ,aby říjen donesl hojnou úrodu //. Pište kdy neočekáváte, kdo s námi bude chtít sdílet graf (a ještě ho tu nemá), tak mi pošlete odkaz v osobní zprávě a já ho zařadím do seznamu.

  Ahoj holky, nezvykle přidávám listopadové neočkávání už teď, protože zítra večer odjíždím a vrátím se až 4. listopadu. Do té doby prosím napište, kdo jak do seznamu. V říjnu jsem koukala, že některé z Vás si berou volno... Jestli by Vám nevadilo, hodila bych Vás do seznamu "na dovolené" - tzn. dovolená od MT... A od 4. listopadu už pofrčím jako fretka...

  ZDravím Těhulky prosinčátek, jak se vede ?

  Dnešní poradna dopadla na výbornou, mimísek odpovídá termínu má něco přes 5 cm a bublinka 14 cm.

  Zlatíčka moje milovaný,

  Zdravím všechny snažilky.Chtěla bych se zeptat. Snažilek i maminek, které měřili i bazální teplotu, kdy u vás došlo k ovulaci po prvním pozitivním testu. Sice vím že doba je od 12-48 hodin, ale chtěla bych vědět i jiné zkušenosti. Myslím že test může být ještě i více sytější budu dnes dělat ještě večer.

  Ahoj holky, jsem tu po strašně dlouhé době a tak jsem si řekla, že sem napíšu, že byste některé mohly poradit.
  V roce 2008 mimoděložní těhu a přišla jsem o levý vejcovod. Vaječníky zachované. květen 2009 těhu a holčička, které už 5. A v dnešní době jsme si tak řekli, že ještě jedno prtě by to chtělo, ale nevím si zcela rady.

  Tak včera proběhla první kontrola u doktorky. Smile Vše je jak má být,srdíčko bije,miminko je na správném místě a hlavně je jen jedno! :s: Dle poslední ms jsem dnes v 8tt. Příští úterý jdu už oficiálně do těhotenské poradny a dostanu průkazku.

  konizace - problémy

  Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

  Rýma

  Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

  Prima adopce

  Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

  Přímá adopce - Hledáme

  Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...