Známky blížícího se porodu? | Moje těhotenství.cz

Známky blížícího se porodu?

Obrázek uživatele Muchomurka

    Ahoj holky, mám dotaz. Vzhledem k tomu, že jsem prvorodička, vůbec netuším, jak poznám, že rodím.
    Už několik dní trpím jakoby zácpou, ale zároveň mám průjem. Také mám mnohem silnější výtok, čirý bez zápachu.
    Dnes v noci mě chytly silné křížové bolesti, ke kterým se přidaly i bolesti menstruační. Trvalo to 3 až 4 hodiny. Na to jsem se ráno probrala a na 3x zvracela. Takto už jsme zvracela před pár dny. Prý jsou to známky blížícího se porodu, ale vzhledem k tomu, že jsem teprve ve 35. týdnu, z toho mám obavy. Jak jste na sobě poznali porod vy? Smile

    Komentáře

    Obrázek uživatele snezenka08

    Asi bych zajela taky raději pro jistotu do porodnice, a tam bys uviděla co Ti řeknou Wink Já u prvního těhu nic nepoznala, ale u druhého těhu jsem mívala už tak tři týdny před porodem docela časté tvrdnutí břicha a jakoby pořád píchání tam dole. A zrovna jednoho dne jsem se cítila tak nějak divně, pořád jsem polehávala a už jsem to tak asi nějak cítila na sobě, že se asi něco chystá :? A právě v tu noc ve 2 ráno mi praskla voda (38.týden a vše bylo v pořádku).Každopádně držím palečky, at vše zládnete jak ty- tak miminko Jednička

    Obrázek uživatele 1984

    Ahoj, já rodila před dvěma a půl měsíci a také jsem byla prvorodička a stejně jako ty jsem si myslela, že to nepoznám, ale můžu ti říct, že to poznáš. Já měla různé bolesti a stahy, ale ty pravé porodní byly naprosto jiné a silné, takže s tím si nejde nic splést, navíc, klidně zajeď do porodnice, oni ti řeknou zda se něco chystá nebo ne, já tam byla dvakrát než to bylo skutečně ono. Přeju fajn porod - krátký a co nejméně bolestivý.

    PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

    Ahoj holky,
    jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

    Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

    Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

    Holky, nezažila to některá?
    Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
    Nevíte z čeho to je a co na to?

    Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

    ahoj holky Pápá
    určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
    V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

    Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

    Ahoj,
    jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

    Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.