Zlatý streptokok - prosím, kdo ví cokoliv...

07.01.2011

Ahojda všechny,
:help: prosím, kdo máte jakékoliv zkušenosti se zlatým streptokokem (správně stafylokokem), napište. PROSÍÍÍÍÍÍÍM.

Jde mi o to, že manžel chodí pomáhat jedné starší paní s manželem, ten je trvale ochrnutý "ležák", teď mu zjistili zlatého streptokoka a já potřebuju vědět, jestli je bezpečné, aby tam dál chodil. Máme 2měsíční dcerku a její a naše zdraví je mi nade vše... Takže otázky:

1) je to bezpečné - manžel používá roušku a rukavice
2) jak se to přenáší - jestli vůbec
3) jaká jsou rizika...

díky moc všem předem
:+^*: :+^*: :+^*:

to by mě taky zajímalo,protože před několika lety, kdy malá byla ještě miminko,jsem onemocněla měla jsem silný bolesti v krku,horečku,bylo mě špatně a pod bradou na krku bouli a dr.si myslela že je to mononukleoza,ale po testech zjistila,že je to ten zlatý stafylokok,musela jsem brát antibiotika a pak jít s malou k dětské aby vyloučila,že jsem ji nenakazila,no naštěstí ne přestože jsem sní byla v přímým kontaktu..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Peti, děkuju za odkaz, mrknu na to.
Já se právě taky dost bojím. :€z€: Manžel si z práce vzal ochranný plášť, co tam mají pro návštěvy, nosí roušku a používá rukavice, tak snad je to v klidu... :|€|: Jestli záleží na imunitě, tak to sem v háji já, protože moje imunita stojí za prd... :( no snad to bude ok... ještě obvolám doktorku, kam chodíme s malou a svého dr. ... ať mám klid...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka