vztekání

29.05.2009

Ahoj holky, náš človíček má 9 týdnů a dává mi pěkně zabrat. Poslední dobou se dost vzteká. Dřív jsme to přisuzovali prdíkům, ale ty ho už dpzajista tak trápit nemohou, prptože kaká i prdí v pohodě. Prostě se vzteká, když ho položím do postýlky, kde od miminka prostě nechce být, tedy usnout. Usíná na rukou:-( Ale ať přemýšlím jak přemýšlím nevím, co mu vadí. Je fakt, že dost málo spí. V noci se budí co 2 hodiny, přes den něco zdřímne na rukou a v kočárku mi spal max 2,5 hodiny, ale to bylo jen jednou. Možná, že je protivný i z toho, ale já mu spánek nezakazuju. Jsem už z toho hrozně unavená a občas mám i depku, protože se mu věnuju na 100% (domácnost je tabu) a ještě má vztek. 20minut jsem ho nechala brečet, pak už jsem to nezvládla.Máte nějaká taky takového neposedu?

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, vydrž. Děti se strašně mění, zítra může být vše jinak. Nás zas zlobily prdíky, teď zubíky :s:
Zhruba od tohohle Vašeho věku spí malá s nějakou mojí věcí - tričko, košile...
Tak třeba nosím tričko a večer jí ho dám do postýlky. Dám jí na bok, dudlíka a tričko. Drží dudlík a ještě má pocit, že jsem s ní. Dávám teda jen lehčí věci - košili na ramínka, aby to bylo lehoučké. Když usne, tak odendám.
Spí mi takhle i v poledne, třeba 3 hodiny.
Pevné nervy.

tak já mám 11 týdenního mrnouse a usíná u prsa a pak ho pomalinku přenáším do ložnice na naše letiště,protože kdybych ho dala do postýlky,okamžitě otevře kukadla a řve,pak ho teda musím unosit.Přes den mi taky usíná u prsa a to ho dávám do postýlky v obýváku a to docela spí,tam hraje potichu televize,já vařím no prostě je běžný denní ruch asi mu to vyhovuje,ale večer hruza. :00:

Já mám taky tahací mimi, když nespí nesmá ležet, musím ho nosit nebo chce cvičit a hlavně se nezastavovat, ale spí hezky, když se ti budí tak bych taky řekla, že hlad. Zkus se poradit s dr.. AŤ je malý v pohodě.

Ahoj no ja mam chlapecka mooc hodnyho stihnu uvarit uklidit hrat si s nim a drepim 2 hodky denne na netu...ale s tou postylkou my mame dve v loznici a v obyvaku proste tam byt nechtel a ja ustoupila ted spinka se mnou na letisti...taky se vztekal kdyz jsme ho tam dali....tak ted to mame proste takhle :-) asi na dost dlouho pa

Ahojda a nemůže mít hlad? nám to malej dělal 1. týden a zjistili sme že hlady. Ted jsme na um a spinká po jídle hezky .. někdy i 4 hodiny.Ted nám je skoro měsíc. No vzteká se taky někdy v postýlce moc být nechce, chce už koukat, ale když je napapný a nic ho netrápí tak si tam sám i vystačí. Ale tohle co popisuješ je přesně to co sme měli ze začátku. Taky sme museli jen chovat a malej stále řval a řval až rudnul a byl zpocenej.
papa V.

ahoj, přesně takové miminko jsem měla já...je to velice vyčerpávající ale jediné co musíš je vydržet..ono se to časem zpraví. Postupuj stále stejně. Netahej ho pořád jakmile začne plakat. Nech ho chviku vycukat. On to pochopí a pak se trošku zklidní. Asi budeš mít miminko, které pořád vyžaduje tvou pozornost. Můj syn si začal sám hrát až od 2,5 let a nyní v necelých 3 letech můžu řici že mám na sebe více času...je to i povaha...tak držim palečky a pevné nervy :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka