vyržka z prášku, vytahané bříško, jizva po císaři | Moje těhotenství.cz

vyržka z prášku, vytahané bříško, jizva po císaři

Obrázek uživatele DenyPu

Zdravím...mám dotázek. Malé se udělaly nepravidelně na tělíčku a ručičkách červené svědivé flíčky. Myslím, že by to mohlo být změnou pracího prášku. Chci se zeptat, jestli jste to prádlo pak praly znovu v prášku, na který je dítě zvyklé nebo stačí jen znovu vymáchat?

A pak se chci zeptat maminek po 30 - jsem už skoro 11 měsíců po porodu a pořád mám vytahané bříško. Za jak dlouho se Vám vrátila kůže zpátky (jestli vůbec)? Svaly se mi tam sice rýsují, ale ta kůže navrchu je pořád vytahaná.

A maminky po císaři: na jedné straně mám nad jizvou pořád trochu bouli. Už podezírám, že to špatně sešili. Myslíte, že se to ještě může srovnat? :+^*:

konizace - problémy

Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

Rýma

Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

Prima adopce

Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

Přímá adopce - Hledáme

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

začíná se mi zdát že roste a přesouvá se víc dolů a špičatí Biggrin asi čekám nějakýho vetřelce Biggrin

Maminky chtěla bych se jen zeptat, nějak se v tom neorijentuju. Když jsem na mateřskou nastupovala 28.12.2009, kdy nejpozději musím zaažádat o rodičák??

Ahoj holky,

Ahoj všichni, zdravíme Vás při pondělku. To počasí si s námi pěkně hraje. Chci se zeptat jaký máte denní režim s 2 letýma špuntama? Já kolikrát myslím, že už té naší Adélce nestačím, že už by měla jít do školky. A to tam půjde až za rok. Chodíme občas plavat, jednou týdně do mateřského centra, má ráda děti. Na písek a hřiště a občas jedeme na návštěvu ke kámoškám. Jak trávíte vy dny s prckama.

Ahoj holky, začínám pokukovat po kočárcích a jsem nadšená z MAXI COSI MURA 4. Jaký je Váš názor na tento kočárek?

Ahoj pupíci,holčinky a maminky :\x:

Ahoj holky, tak jsem se dlouho nehlásila v Blogu. Naposled když jsem psala o porodu a teď bych se ráda pochlubila, že už paseme koníky.

Bylo moc hezké počasí,všichni jsme si to moc užili.. :C]]: Oslavovali jsme narozeniny od tchýně a strejdy,malá byla celou dobu moc hodná a tak dlouho jako tam mi nikdy v noci nespala :'zz): Jenže se ani nedivím,z toho jak byla utahaná :°:

Ahoj Holky, protože mám strach z porodu, ráda bych Vás chtěla poprosit o sdělení pocitů před porodem a po porodu.

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom s mrňatama a nočníkem nebo záchodem?