všichni na to kašlete

24.09.2010

ahoj lidi už tu píšu po několikátý ale nikdo mě nedokáže odepsat před rokem to každej odepisoval a pomáhal a radil jak jen to šlo ale tet posledni dobou na to kašlete už sem dávat příspěvky nebudu už na to kašlu tak se měj te

Kliknutím vložíte smajlíky:

Co blázníš prosimtě,kdyby měl každej hned odcházet když někdo neodpoví,už tady nikdo nebude,nebo jen hrstka mamin. Kdo ví odpoví kdo ne tak neodpoví a hlavně nejlepší je psát dotazy až k večer kolem oběda většina vaří,odpoledne jsou zase na prochajdě.
Já když jsem byla ještě těhule,tak jsem hodně odpovídala (teď už není tolika času) co jsem věděla a hlavně jsem i hodně chválila fotečky miminek a těhulek, já když jsem dám fotky malé tak mi k tomu napíšou jen maminky se kterýma si píšu v klubu a jen snad jednou se mi stalo,že mi napsala jiná mamča. Kdybych nedala odkaz k nám do klubíku nikdo by mi holčičku nepochválil,ale určitě to není důvod končit,je tu spousta holek co radí a snaží se pomoct,ale občas prostě na otázku nikdo odpovědět neumí.

holky.....co se to s váma děje poslední dny?? dlouho tady sice nechodím,ale moc se mi tady líbí jak hezky reagujete i na banální otázky,které jsou pořád dokola..jak chápete,že to co je pro vás sranda nebo banalita,druhá maminka z toho může mít velkou hlavu...proto mě to tady baví...ale co se děje poslední dny???politika,urážky...stěžování....nebyl náhodou uplněk? :///: myslím,že je to velká škoda,Andrejko prostě asi nikdo nevěděl,ale nevěřím,že to bylo naschvál,že by tě ignorovali..tak snad se to zlepší..

Ahojik... mno.... také jsem tu zrovinka dneska psala banalitu a docela mě potěšilo, že mi nějaká maminka nebo nemaminka napsala jednu nebo dve věticky a fakt to potěšilo :-) Možná téhle mamince jde o to samé.... Já jsem si také na tu moji mohla odpovědět sama nebo ji sem vůbec nepsat. Jinak já určo odcházet nebudu, i když také musím souhlasit, že před asi rokem a půl se tady řešily fakt věci, které souvisejí MOJE TĚHOTENSTVI.... dnes už to tak není..... Jinak všechny zdravím a přeji krásný víkend :\x:

In reply to by Carie

no ono jde o tohle tady ta maminka chtěla slyšet, že je těhotná, ale nejsme vědmy abysme to věděly radši nenapíšu nic aspoň nemusí být potom tak zklamaná jestli těhu není, ikdyž jí to přeju to zas jako jo :)

In reply to by Penny

Jsem téhož názoru. Autorce taky ze srdce přeju, aby se těhotenství povedlo, ale opravdu nedokážu posoudit, jestli těhotná je nebo není. Líp poradí těhotenský test.

(24 příspěvků - nevím, jestli ji takovej zájem potěší :) )

Však tě tu nikdo nedrží. Ale uvědom si, že né všechny tu chodíme každý den. A např. já co tu chodím každý den, tak nejsem schopná odpovědět třeba ohledně kojení. Musíš třeba chvilku vydržet, než se přihlásí zkušená maminka, co ti poradí. A nebo nějaké příspěvky holt nikoho nezajímají.

..........."zuuuustan a neodchaaaaazej"!!!!!........... :h: :h: :h:
zitra bude lip,neboj.......................

Dneska to tu stojí tak nějak za prd, ale ono to bude zase dobrý. Už tolikrát se stalo, že se tu holky pohádali, ale ono to vyšumí. Někdy se hold i z blbosti stane tragédie, ponaučení do příště ne :) Já bych určitě neodcházela, mám spoustu dotazů, na který by mi holky tady mohli odpovědět a jsem ráda za každou pomoc. Myslím, že i kdy třeba spousta holek má odlišnej názor než já, tak v diskuzích o těhotenství se to neprojeví a že až budu potřebovat poradit, tak mi rády odepíšou. Musíš věřit :)

Asi nikdo neví. Někdy mi to tu přijde, že se tu holek někdo dotkl. Ublíženě, nikdo mi neodpověděl, hrozný. Taky se stane, že mi nikdo neodpoví, ale ža bych kvůli tomu odcházela, tak to fakt ne.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Víš, tady jde taky o to, že kolikrát ta maminka fakt potřebuje poradit a nikdo jí nic nenapíše. Neříkám, že to dělají všichni schválně, holt třeba radu na dotaz nemají, ale kolikrát diskuse úplně o ničem mají přes 20 komentářů. Záleží hodně na tom, jaký má diskuse nadpis, protože některou některé maminky ani neotevřou, i když by poradit mohly. Nevim, občas mi to tu příjde, že čím větší ptákovina, tím víc přispěvků u té diskuse je. Taky jako dneska tu jedna maminka psala, že se má přestat řešit politika a mámě se podělit o radosti s dětičkama. Ale kolikrát je tu diskuse, že se maminka chlubí, jak dobře jí vyšly testy, UZ nebo tak a taky jí někdo nenapíše. Podle mýho fakt asi nejvíc záleží na názvu diskuse.

In reply to by Eleanorka

1, tím, že si založí další příspěvek, kde bude pofňukávat a brblat, ničeho nedosáhne
2, je to zase o nabídce a poptávce - hold se na mateřský chceme bavit i o blbostech, (potažmo) o politice atd. Nicméně ostatním příspěvkům tím určitě návštěvnost nijak neklesá.
3, jak píšeš - první moment je důležitý - takže nadpis, denní doba, počasí, to všechno má vliv (za hezkého počasí odpoledne tu moc lidí nebývá). Druhý moment je samozřejmě obsah a forma - často mě odradí už to,že autorka nepoužívá interpunkci.

Pokud jde konkrétně o příspěvek téhle snažilky, opravdu nedokážu posoudit, jestli by mohla být těhotná :)

In reply to by Eleanorka

myslíš mě? To bude asi tím, že tenhle web jde tak nějak do háje a už se tu řeší převážně politika a nadávky na ni. Jinak máš pravdu hodně záleží na nadpisu, některé zaujmou a některé hold ne :///:

In reply to by Penny

JJ, myslela jsem tebe. Snad si to nevzala nějak špatně. Je to super nápad si napsat, kdo už viděl na UZ srdíčko, kdo už pase koníky, kdo už chodí na nočník ... ale bohužel když to některá mamča napíše sama od sebe, tak má třeba tak jeden dva příspěvky (ať nežeru :D ) ...

In reply to by Eleanorka

nene nevzala jsem to nijak špatně já jsem přece neudělala nic zlého pouze chci popohnat mamky ať už s etěma prachama nikdo nezabívá dyť musíme být rádi zato co máme :))) ale jak říkám zaleží na nadpisu a hlavně na obsahu, to jestli je těhotná nebo ne nejsem těhotenský test ani doktor abych jií dala plané naděje ;)

In reply to by Eleanorka

záleží to i natom nač se ptá...například tadyta maminka se ptala na věc o které já nemám ani páru. A vlastně chtěla vědět zda může být těhu nebo ne. Promiň, ale to jí má 10maminek napsat. No můžeš být a nemusíš být těhotná aby byla spokojená? kdyby šlo o něco vážného, tak jí určitě někdo poradí. ALe tady šlo opravdu o banalitu na kterou si může odpovědět sama. POrotože ani jedna jí tady neodpovíme zda ano nebo ne....a mě tohle prostě vadí. Vlastně se tu zakládá diskuse o něčem a zbytečně. Sama nereaguje na články. Jen tu napíše a čeká až jí nikdo odpoví a to je vše :( . Samozřejmě nejde jen o tuto pisatelku. Je jich tu více. Napíší dotaz na který vlastně odpověď neexistuje a vždy se jich dotkne když nidko neodpoví.
Jinak diskuse typu finance, rodičovská a její snížení mě taky štvou. Ale také na ně nemusíme reagovat... :a:

In reply to by JaMiOn

Já jsem teda popravdě nekoukala na to, co tu tahle maminka psala, ale je fakt, že takové diskuse mě taky nebaví, nebo jak to napsat. Chápu, že si ty holčiny hrozně moc přejí být těhu, ale i když tady vypíše 10 příznaků, tak my tady nemůžeme napsat: Ano, jsi těhotná ...Ne, nejsi těhotná. Nehledě na to, že ty "příznaky" můžou být psychického rázu a je to vlastně vsugerace. Já jsem těhotná po druhé a vždy jsem čekala až na tak 4. - 5. den, abych si udělala test. Vyšel negativní, tak jsem to neřešila a čekala dál na MS, vyšel pozitivní - šla jsem k doktorovi. Ale jinak s tebou souhlasím, co si napsala, i když si stojím za tím, co jsem napsala výše. Že jen některé píšou příspěvky a samy nikdy neporadí. Uf, jsem se nějak rozepsala :D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka