vánoční cukrový

05.12.2009

Ahojky,
tak jsem tento víkend zasvětila pečení vánočního cukroví...
S manželem jsme udělali včera těsta a dneska jsem pekla. A můžu říct, že to byla dřina. Břicho tvrdlo a tak jsem byla ráda, že dělám jen 5druhů. Víc bych vážně nezvládla...
Těď už ležim a bříško se umoudřilo ( nerada bych zase skončila v nemocnici...)
Kolik druhů pečete vy???
A jakpak se vám daří??

Já peču s mamkou pristi tyden, peceme po trech davkach, pac to je pro nas i babinky... Tak nevim, jak to letos zvladnem, bude to masakr, ale bude pomahat i tatka a musim pry delat jen "sedaci" prace :s:

In reply to by evitka

Mikuláš pohoda. Říkám Marťasovi - jdi si dát svíčku ven a košík. (Dává si ven košíček s takovou tou maličkou lucerničkou). Tak šel a pak říká - mamčo už je to tam, můžeš mi to tam jít strčit :s: Jako... já nevím ty děti už dneska na nic nevěří :s:

In reply to by Andělína

NO MALÁ TAKY ŘÍKÁ ŽE LONI BYL mIKULÁŠ děda že měl šedý vlasy...letos dělal čerta a pak jakoby zatukal a říká ahoj a já ahoj,pak sem otevřela dveře do obýváku a říkám děda přišel a Natálka říká ten čert byl děda a on já?ted sem přišel :$$: už je neočůráme no

Ahojky, tak já jsem 33 tt, chtěla jsem péct taky málo, jen 4 druhy, ale ruplo mi půjčení formiček na pracny a tak druhy budou jen 3. Jsem docela ráda, mám taky hrůzu z tvrdnutí břicha při tom poskakování po kuchyni sem a tam. Přeci jen to je něco jiného, než vaření :dance:

ahojík tak já peču jen rohlíčky,a to ještě s kupovaného těsta,jen s malou abychom pekli :girl:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka