Ukradený mobil - zaměření? | Moje těhotenství.cz

Ukradený mobil - zaměření?

Obrázek uživatele lucius.lucik

Ahoj holky, dneska v práci příteli někdo ukradl mobil. Zatím stále vyzvání. chtěla jsem po 02 operátorovi, jestli to jde nějak zaměřit, nebo jestli mi můžou aspoň říci, jestli je mobil stále na stejné adrese od rána (kdy šel do práce) nebo říct, kam z něj bylo voláno. Nic. Neřeknou nic. Odchozí hovory na žádost, písemnou, pošlou mi podrobný výpis. Je to k vzteku, přítel je stále v práci, do 14 h, takže je tam i mobil. Pak už ho nenajdeme, jakmile s ním odejdou pryč. Napadá vás něco jiného? U policie mi řekli, že smí zaměřovat jen při závažných tr. činech. Pápá

Obrázek uživatele JaMiOn

ahoj, kamarádky mamce vykradli byt a ukradli jí i 2měsíce starej mobil. Ten vyzváněl když na něj kamarádka volala. Tak poslala SMS že dá 1500Kč když jí ho přinese na smluvené místo. Za 2 dny jí přišla SMS že souhlasí. Ona se domluvila s policajtama. Jeden policajt šel s ní v civilu a ostatní čekali stranou. Hajzlíka sebrali. Po čase kamarádka zjistila, že díky ní objasnili i další krádeže, které tento típek měl na svědomí :s:
Případ jako z filku

Obrázek uživatele lucius.lucik

To se povedlo, myslím, že měla i štěstí, že policajti k tomu byli ochotní. Pápá

Obrázek uživatele umpopo

tak známá poslala sms na svůj mobil,že dá 1000 když ho vrátí, on souhlasil, dali si spicha ve městě a přizvala tam policajty. sice smůla, mobil poslal po někom jinym takže ho nechytli ale mobil měla. jinak ho nedostaneš

Obrázek uživatele Štěpula

Jj, to udělala manžel nedávno, když ho ukradli jeho mamině.

Obrázek uživatele Elík 01

A policie to nebude vyšetřovat ???
A co vedoucí nebo majitel jak se k tomu postavil ???

Obrázek uživatele lucius.lucik

Na policii mám kamaráda ředitele, rád by pro mě něco udělal, ale asi je málo možností. Zaměřit nemůže, jak jinak to zjistit, to nevím. Je tam šíleně zaměstnanců, velký areál. Majitel to zatím neví. Kamarád mi chtěl na místo poslat aspoň hlídku, že by se pozeptali, třeba učedníků, že by mohl někdo dostat strach a někde mobil nechat, ale přítel moc nechce, že bude ostuda. Jenže ten mobil je 3 měsíce starý, protože ten poslední jsem vyprala v pračce:-) :s: Takže bude další investice, asi, stál přes 3000, ale taky je to dost prachů :r: Navíc SIM, spoustu kontaktů a fotek :r: Jinak by to nebyl ani tr. čin, je to přestupk, to vím, protože je dělám.

Obrázek uživatele umpopo

děláš přestupky :///: tak na pracovišti je přece zaměstnavatel povinej věc řešit nebo ohlásit pčr ne? tak lepší ostuda,než bez mobilu.

Pápá Mám účet u České spořitelny a stále platím měsíčně cca 200kč za transakce,vedení účtu atd.
Přitom čtu že jiné banky tohle nekasírují.

Milé maminky, tak jsem jednou z vás:) Porodila jsem 7.1.2012, 10:03 chlapečka 4175kg..Byla to síla mám sešité úplně všechno, musím si píchat injekce do břicha a nohy mám nateklejší víc než v těhotenství. Břicho mi zůstalo neskutečné, ale nic bych nevrátila zpátky.

Milé maminky,
v září čekáme druhé mimi, už mám doma klučinu, který bude mít na podzim 3roky.

:/;x: Holky, jakou značku kočárku si budete pořizivat? Mě se strašně líbí kočárek TORENT,má velké příslušenství a je za rozumnou cenu.Zajímají mě názory vás všech na ento kočárek,poruchovost...

Dočetla jsem se, že některé maminky jezdí nakupovat výbavičku pro miminka do Polska, někdo dokonce i kočárek.Prý se tam seýene komplet výbavička,včetně postýlky,lahviček...Vše se tam prý dá pořídit o hodně levněji než u nás. Chtěla jsem se zeptat, zda s tím máte některá zkušenost, případně kam přesně zajet.Co konkrétního se vyplatí. Děkuji za všechny vaše názory.

Budete některá z vás rodit,nebo jste v poslední době rodila na pražské Bulovce? Já tam rodila před 14 lety,ale prý se to tam poslední doboou změnilo hodně k lepšímu.

Milé maminky a těhulky,
prosím Vás o radu ohledně těchto dvou kočárků. Rozhoduju se mezi Concordem Fusion: http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1712381
a Jané Nomad Air:

ahoj holky, opět prosím o radu. Malá měla 2roky a je už přes 2měsíce nemocná. Už se zdála být dobrý, skoro vůbec nekašlala, začala jsem jí zase dávat Sunar, měla ho 2x a znovu se z ničeho nic zahlenila a začala kašlat. Myslíte, že to může mít z toho mléka? Je fakt, že jsme změnili - Sunar complex za Sunar 24. Ale myslela jsem, že to bude v pohodě, když jde o stejnou značku.

Ahoj holky, zdravím všechny Březňítka a obracím se i na ostatní s dotazem ohledně nočníku - Karolínce ted bude 22 měsíců, takže jsem si říkala,že už je nejvyšší čas nějak trénovat ten nočník. Doteď jsme to párkrát zkusili, ale nic moc úspěch, navíc jsme bydleli u tchýně a čeklo nás stěhování, tak jsem jí nechtěla stresovat ještě víc a nechla to být...

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na odepisování daní z dítěte. Žiju s přítelem, ale trvalé bydliště má stále u svých rodičů. V červenci čekáme miminko a nedávno jsme se bavili o ročním zúčtování daní. Je tam i nějaká sleva na dítě, že se dá odepsat i dítě. manželé nejsme a dítě chci mít ve své péči.