tripel test - potřebuju prosim poradit

09.10.2011

Holky, prosim, co by jste udělaly na mém místě? Byla jsem ve 12tt na prvním sreeningu, vyšel negativní, riziko 1:7000. Ale NT jsem měla 2,5. Nechaly by jste si udělat ještě tripel test v tom 16tt? Díky moc.

Kliknutím vložíte smajlíky:

nt je negativni do 3mm takze je to dle meho v poradku,
a nevim nazory na triply se hodne rozchazi,moje dr rika:skrin ve 12t je dobrovolny a platise jelikoz ho neproplaci pojistovna(u maleho sem neplatila dr mela ultr nasmlouvane v nemocnici a krev posilala zas jinam,tetka sen platila 600kc,dr si to vse dela sama)a triply ty sou kolem 16t a ty hradi pojistovna a jsou povinne.
vubec bych se timhle nezatezovala kdyz mas testy negativni.
uzivej si tehu

spíš bych si nechala udělat plodovku nebo takové vyšetření než triplly , u kterých je záchyt vad 65% ...u prvotrim. screeningu je 90%.

Ahojky, já mlěa NT 2,4 a vše je v pořádku, tripply mi nedělali ani při jednom těho. je top zbytečné, vzdyt jsou méně přesné, ten záchyt není takový , jak při prvním screeningu. Jinak sse uvádí, že NT nad 3 je zvýšené, tak bych se nebála.Navíc zkušný doktor by ti řekl, že test se bere jako celek, negativní nebo pozitivní a ne, že má někdo vyšší HCG či nízký Paap atd..držím palce:-)

měla taky negativní screening ve 12tt, ale zase vyšší HCG, tak mi řekli, že by mi to doporučovali... a beztak jsem tam zase měla vyšší to HCG, všechno ostatní dobrý včetně podrobných UZ, tak doufejme, že to bude v pořádku...

ahoj, já už mám staršího chlapečka 2.5 roku ,ale co vím tak mě dělali tripl 2x automaticky.... v hodnotách neporadím....bohužel
Terka

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka