37.týden těhotenství

10.03.2021

Ahoj maminky řeším teď nemoc v souvislosti s porodem nevíte prosím jak přesně se tato diagnóza nazývá? Moc děkuji předem za odpovědi

Srazík v MB máme úspěšně za sebou, podle chvály Říjňátek se opravdu vydařil a i počasí nám přálo . Bylo krásné vidět tolik batolátek pohromadě :°O°: , zatím si spolu moc nehrála, jen se škádlila, ale na příštím srázku bude vše jinak, rostou jako z vody, jsou naprosto úžasná . První várka k nám přijela ráno kolem půl desáté a poslední odjela večer v půl osmé, opravdu to byl super den.
Kdo nechodíte na FB, jukněte na malou ochutnávku z mých 248 nafocených fotek. Jeste muzete juknout na kratke videjko z mumraje batolat

10.11.2015

Ahoj holky tak kvuli vcerejsim spatnym ozvam jsem dnes litala od 6-11 po apolinari.takze prvni monitor hruza (prvni foto) litalo ji to i k 50 :( pak ambulance tak dr strasne nasrana na myho gyndaka ze monitor se dela az dyl proc mi ho delal a ze proc mi nedelal utz ve 30tt no hruza nakonec me poslali na pretoceni na porodní sal ten se povedl mnohem lip nastesti tam byly příjemný heozne mily a jsem rada ze tam rodim protože at je ambulance jak chce hrozná na porodnich salech jsou ty lidi uzasny.. Pak jsem byla jeste poslana na utz aby jim pry ten screnning nechybel.

spatne ozvy- Apolinář
spatne ozvy- Apolinář
spatne ozvy- Apolinář
spatne ozvy- Apolinář

Tak ať to dobře dopadne a malá se ti rozhodne příjít dřív :-) teď se snad všude rodí děti s tollika vláskama :-) jak já byla v porodnici,tak všichni okolo mě mely taky vlasatá miminka :-D ale je to krásné,když mají tolik vlásků,Miška je s něma tak roztomilá :-) hlavně ať máš rychlý porod :a: 

Odběr kategorie 37.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka