Lanovka-jak na ni s 1,5starym ditetem?

17.04.2011

Mam hruzu z lanovek,protoze nesnasim vysky,ale rozhodli jsme se s manzelem jezdit na vylety,poridili krosnicku na noseni ditete,ale u nas je hodne lanovek a me porad neni jasne, jak s malou na lanovku - ma ji manzel drzet na kline????Co kdyz sebou bude hazet??? Kdy jste jeli poprve na lanovce s ditetem Vy ?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Normálně na klíně... my jsme s malou do roka jezdili na lanovce tak, že jsem ji měla na boku v babyvaku, a po roce a něco, když už na ten babyvak byla velká, tak normálně na klíně... měla jsem ji na klíně já, manžel měl většinou batoh, fototašku a tak... a lanovkáři byli moc hodní a na to nastupování lanovku zpomalili nebo jednou i zastavili, abych mohla v klidu vystoupit a nastoupit... jinak krosničku nám vždy pověsili na ten háček na zavazadlo, případně když tam nebyl, tak jela na další sedačce, stejně jako několikrát kočárek...
Gabča byla na lanovce vždycky moc hodná a zvědavě koukala po okolí... a narozdíl ode mne jí výšky asi nevadí...

my tak v roce a půl...malej seděl na klíně manželovi, kdyby se cukal, musel by ho prostě pevně držet. Ale líbilo se mu to. Největší strach jsem měla já, malej a muž si to užili. Já pro jistotu jela až na daklší sedačce, aby nectěla za jízdy líst ke mě..

Ahoj, tak my jezdíme hlavně s lanovkou z Pusteven. Malou má na klíně manža a v pohodě, malá sedí a ukazuje kde co je, stromy,zvířátka :) nebo si zpíváme. Byli jsme i s golfáčema a ty naložili za nás na další sedačku. Měla jsem spíš strach ať malá neztratí botičky, ale byla vždycky moc hodná.

ahoj,
presne tohle jsem v zime resila.
BYli jsme na chate, kde jedina pristupova cesta byla sedackovou lanovkou, dost vysoko nad zemi, to je jasny. (pak rolba, ale to by bylo slozity zarizovani)
Kdyz jsme jeli nahoru, mel Adama na kline manzel a v pohode mu tam sedel, kdyby neco, tak by ho udrzel. Ja bych si na to netroufla, ale kdyz jsem s nim nekolikrat potrebovala jet dolu, Adamek se me chytil jakoby celem ke me rozkrocmo a manzel nas zajistil lanem a takhle jsme to trikrat jeli.
Adamek se vubec nehybal, takze dobre, a ten provaz vlastne nebyl potreba, ale pro muj pocit, to bylo lepsi. Lanovka jela 15 minut.
Nejdriv jsem z toho mela taky obavy.

Jéžiš, jen z té představy je mi špatně. Já bych šla pěšky :-), ale pokud máte tu krosničku, tak jí nasadit na břicho???? Fakt netuším.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka