32.týden těhotenství

05.04.2016

Tak další ko za mnou. Tlak 120/75, váha 68. Moč ok, čípek drží. Broucek vubec nebyl videt, porad si cpal ručičky do pusy. Váha 1800g. Zítra začínám 8 měsíc. Ještě 9 týdnů, ale cítím se už dost bídně. Záda zlobí, vrátila se mi únava z prvního trimestru. Jak já se už těším na výlety s kočárkem. A moje prvorozeňátko je marod, takže trpím s ním, je mi ho vždy tak líto zlatíčka. Další ko 25.4. a od dalšího dne nástup na MD. V prvním těhu jsem nastoupila na MD a chvíli na to porodila, tak snad tentokrát nee.

31+0

Ty mas krásný bříško opravdu jak ze žurnálu :) no držím palecky at ondrasek nezlobi a počká si hezky do termínu rošťák malej ;) jinak úplně te chápu ja byla vyřízena cely tehu modlila jsem se za porod /tak se drz to das si v cíli skoro :-*

06.02.2013

Ahoj maminy,těhulky a snažiky :a: :€O: :€O: mám na vás takový dotaz . Jsem ve 32. týdnu a občas mi hoodně ztvrdne břicho . Dr. mi na to ale nic neřekl :( . Nevíte prosím co by to mohlo být ?

Tohle má skoro úplně každá těhulka, při prvním těhu jsem to poznala až těsně před porodem, ale teď druhé těhu mi tvrdne taky snad od 20 týdne a několikrát za den. Dr. mi řekla, že pokud je to 10x za den je to úplně normální... když vícekrát už by se asi nasadilo to magnézko.

Ahojky, mě tvrdne od 20.týdne a beru na to magnézium, je to prý normální a má to skoro každá těhulka :€s€:

Odběr kategorie 32.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka