17.týden těhotenství

08.04.2019

Vzpomněla jsem si na tuto stránku, kde jsem si psala pár poznatků z prvního těhotenství a bylo moc hezké si to přečíst a věřím, že i dcera si to jednou ráda přečte, tak jsem se rozhodla, že je potřeba dohnat resty a druhé miminko o tyto řádky neochudit.

04.12.2017

I my se v květnu ještě rozrosteme o dalšího prcka. 3D fotka je z 16tt měl by to být chlapeček, už ve 12tt to vypadalo spíš na chlapečka. Screening dopadl dobře.

Matyášek
17.03.2017
:))

Ahoj,to je krása :€s€: utíká to rychle,že?já už se těším,až budu zase těhu,nějak jsem si to ani neužila a malá byla na světě..už máte vybrané jméno pro miminko?

15.02.2017

Ahoj ahoj :a: 

Tak jsem dneska 16+2 tt a přidávám fotku bříška. Trošku mě zneklidňuje, že jsem přibrala uz cca 6 kilo, máte to některá taky tak? :) kdyby to aspoň na tom bříšku bylo vidět, ale spíš mi to všechno šlo do zadku a stehen. Snad to půjde tak pěkně dolů jako toto šlo nahoru :D 

17tt

Ahoj. Já mám břicho už od třetího měsíce. Jsem 16 týden a vypadám na pátý měsíc. 27.2 mi bylo 43 let. Třetí dítě , čtvrté těhotenství, tak proto to břicho. Jedno těhotenství mi bylo ukončeno v 25 týdnu. Teď jsem přibrala něco přes tři kila. V prvním těhotenství jsem byla podviživená a stloustla jsem 20 kilo, ale zůstalo mi jen 6 kilo, což bylo fajn, protože má pův. váha byla 42 kilo.

Ahoj,ja jsem v 17tt měla taky takové bříško jako ty :-) když jsem otěhotněla,měla jsem 48kg a za celé těhotenství jsem přibrala dohromady 14kilo :-D a nikdo mi to nechtěl věřit :-D  užívej si těhu ;-) 

Jsi stihlounka tak je normální ze ze začátku víc přibíras,ale ustálí se to. Ja jsem taky 17tt a mám nahoře 4kg a začínala jsem na 53kg. Když jsem čekala první tak taky břicho vyskocilo az někdy ve 20tt,ted už mám teda poradny,ale je to moje třetí.

Odběr kategorie 17.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka