11.týden těhotenství

12.11.2015

Tak dneska kontrola v jedenáctém týdnu. Mimís se tan mrskal, že se pořádně nedal ani změřit. Byla to krása, už je to miniaturní člověk. Nahoře už mám asi tři kilča:00:  tzn. 55kg, tlak 100/60. Termín v první půli června. Nikdo to zatím neví. Hrozně bych to chtěla utajit do Vánoc, tak uvidíme. Ale všechno u druhého těhu roste nějak rychle*smile* . Manža byl semnou a slzel, bylo to:h: Škoda že nejsou červňátka, tak pa.

Kontrola 10+2 :-)
08.09.2015

Ahoj maminky, tehulky, tak dnes jsem 10+2tt. V pondělí nás čeká poradna, tak se moc těším až zase uvidím prcka na utz. Jinak počasí nám skončilo do podzimu a teda to šíleně, vůbec mi ten vitr nedělá dobře a je mi furt zima. Jak vám je a jak se cítíte Dubňátka? :€O: :a: 

Ahojky,

já jsem v noci opět špinila, ale včera jsem dosti chodila, tak to přisuzuji k tomu. Dnes jsem šla k dr. a říkal, že jelikož jsem byla v sobotu na pohotovosti a vše ok a přímo nekrvácím, či nejdou ze mě cucky, tak že je to OK a že do mě nebudou zbytečně šťourat, že to pro prcka není dobré.

Takže kontrola pro průkazku mám 22.9, 24.screanig, 25 genetika

Ahojky já jdu 10.9. také se těším až dostanu průkazku, první fotečku a domluvím si screening . Jinak dnes začínám 10tt. A mě je také stále zima jsem navlečená. A nevolnosti stále jsou. :a: 

Odběr kategorie 11.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky