Těhotenství a ms

05.07.2011

Ahojky,mohla bych být těhotná i když menstruuji? Ovulaci jsem měla až 20. DC a ms jsem dostala normálně,jen je mi pořád divně,žaludek mám na vodě,pobolívají mě prsa a včera jsem celý den prospala,těhu test tu mám,ale jen ten Clearblue za 200,- takže si ho nechci dělat předčasně,abych nevyhazovala zbytečně peníze. Jen chci vědět jestli jste to některá taky dostala a přesto jste měla přiznaky?

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by rebelkaterka

Nedělala,koupím si zítra obyčejný TT,přece jen si řikám že když jsem měla ms tak to třeba nebude těhu,včera mi ms skončila a dnes mě divně bolí břicho,fakt nevim,už jsem těch testů za 3 roky udělala tolik a vždycky jsem byla zklamaná,že už se teď normálně bojim :#o:

Já si dělala takové 4 testy:-D akorát mi to ukazovala ke noci jenom myslím 4-5 nejvíc a to už jsem byla v 6:-)je to moc hezké to na tom vidět Neboj se uvidíš a já ti budu držet pěsti pro štěstí aby jsi tam měla plus:-)))To seš dobr že si to tak dlouho vydržela:-)to já bych ho počůrala hned za rohem za lékárnou:-)

Já jsem měla první tři měsíce normální ms a tak jsem zjistila těhu až ve třetím :) No a ted už jsem skoro na konci a mimi v pořádku, ťuky ťuk :)

ono záleží hrozně na tom jak silnou ms máš??Já osobně teda vždycky když jsem to dostala tak jsem prostě těhu nebyla.S tím testem počkej a příště si kup levnější třeba ten mamatest je dobrý jsou tam dva a stojí cca 40kč. :a:

In reply to by Mimčo

Mám slabší než normálně,je vidět že je to jen čistá krev,žádné kusy sliznice nebo tak,taková svítivá,normálně mívám tmavou a s kusancema :€[€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka