Taška do porodnice | Moje těhotenství.cz

Taška do porodnice

Obrázek uživatele janet.t

Ahoj holky, tak se mi v hlavě najednou točí tolik otázek Dnes mám přesně měsíc do termínu porodu, chci se zeptat, pokud někam jedu, mám si brát vždy i sbalenou tašku do porodnice? Děkuji moc


Obrázek uživatele roselini

ahoj, no pokud jedes treba pres 100 kilaku, tak bych si to vzala, jistota je jistota. ale treba sousedi, kdyz sli rodit, meli velikou tasku plus batoh - nevim, jestli v tom byl zupan ci co? zkratko to bych treba s sebou netahala. Ale dkyz se ti to vejde do auta, tak asi jo.

Obrázek uživatele Romanca

Ahoj, zrovna včera jsem o tom přemýšlela, že bych měla sbalit tašku a jestli ji mám tahat s sebou. o pokud jedeš pár kilometrů od domova a povezou tě do té porodnice kde máš rodit tak bych ji sebou nebrala. Ale pokud máš v plánu jet dál (třeba z Prahy do Brna), tak bych si je vzala. Páč se může stát, že zůstaneš v porodnici v Brně a jezdit sem a tam kvůli tašce mi příjde zbytečné.

Obrázek uživatele smoulinka2

Ahoj, já si také myslím, že pokud ti ji má do porodnice kdo přivézt, tak je zbytečné ji sebou tahat. I když je pravda, že když jedu k mamce, tak mi vždycky vynadá, že ji nemám sebou:-)

Obrázek uživatele Pavčík

ahojky, já myslím že je to zbytečné:-) teda pokud máš někoho kdo by ti ji přivezl. Já měla termín ted v neděli a když někam jedeme s přítelem na návštěvu, tak ji nechávám doma. u sebe mám akorát doklady a těhu průkazku.