taky špatně v noci spíte?

08.11.2009

krásné ráno těhulky. Zase jsem měla "úžasnou" noc. Nevím, jestli se malá tak roztahuje a protahuje, ale v noci mě budí bolesti a křeče, že sotva můžu vstát z postele :(. Nic jiného mi beztak nikdy nezbude a silou vůle se z ní musím vyhrabat a rozchodit to. A to jak si vedle mě přítel spokojeně pochrupkává je v tu chvíli fakt na ránu :s: .

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj.mně zlobí spaní jak kdy.ted musím už týden mít doma klid,ležím,takže jsem se divila,že mě noční spaní moc nezlobí.až včera jsem nemohla usnout,usínala jsem snad 2 hodiny,ani ne tak,že by za to mohla malá,ale potila jsem se,špatně se mi dýchalo.no těším se,až se nám malá narodí.křeče do lýtka jsem měla 2x,fakt je to dost nepříjemný.

In reply to by narciska

Jo, ty křeče to je svinstvo. A koukám, že tím trpí hodně těhulek. Moje mamča na to taky trpěla a já mám to samé. V noci mě to vzbudí a musím křičet, jaká je to bolest, tak mi manžel ty nohy musí narovnávat. Ale beru na to magnesium. Ještě prý týden ho mám brát a pak budu muset vysadit, abych vůbec porodila.

jsem ted v 35 tydnu a taky skoro nespim. Predevcirem jsem usnula v 5 rano a uz to byl fakt opruz. V 8 jsem zase byla vzhuru. Ale vcera vecer jsem si dala pred spanim koupel, do ne dve lzice detskeho oleje abych se pekne promazala a tri nejake aroa kapky, a pak jsem usnula celkem pekne. To uz jsem zjistila, ze mi to docela pomaha. Vzdycky se mi po koupeli lip spi.

Ahojky, tak jsem na tom skoro stejně :-)) jsem ve 33. týdnu a dneska už jsem přemýšlela jak se vyspat v sedě :-)) Akorát tím manželem se liším :-) - toho mýho teda to moje hrabání rozhodně nevzbudí, spí jak dřevo :-)))

Ahojky, já jsem na tom úplně stejně. Už mě to pěkně štve, jsem celá rozlámaná a nevyspalá :( taky mě budí hrozně bolesti hlavně při každém otočení na bok. Už aby jsme to měly za sebou :) a, že se nám to dost blíží

Tak koukám, že jsme na tom všechny skoro stejně. Já jsem teď v 36 týdnu a dnešní noc byla šílená, ukrutný křeče do břicha, chtělo se mi dokonce i zvracet, pak mě začla pálet žáha, ale nemohla jsem skoro vstát z postele, a když se podařilo, tak jsem si vzala Rennie a hned se mi ulevilo. Manžel už taky začal plašit, že rodíme. Teď v noci naspím tak 5 hodin a víc ani ťuk. Už se to blíží, tak nezbývá než čekat. Mějte se a přeju rychlý porod a zdravá miminka.

Ahoj, jsem ve 36 tt týdnu a mám to samé. Navíc mám ještě rýmu tak se mi i tak blbě spí. V noci se budím, musím si sednou, změnit polohy a tak. Manžel se jen probere a lekne, že už jedem rodit :-D. Tak ho uklidním, že ještě ne a spí vesele dál. Ale to už vydržíme :-D

In reply to by zuzanae

od 16.10.jsem byla v nemocnici. Pustili mě teď ve středu. Primář mi po prohlídce přer propuštěním řekl, že mám zkrácený čípek a že už má malá hlavičku níž (prý ji cítil). V tu samou středu večer jsem na záchodě na papíře objevila hlen. Vylo toho dost. Ale nevím, jestli to byla hlenová zátka, nebo to souviselo s tou prohlídkou. Proto mě ty křeče a bolesti v noci děsí. Ale jinak se nic neděje. K mému doktorovi jdu ve středu, protože měl teď týden dovolenou. Jsem zvědavá, co mi řekne...

vydrž,prťka,vydrž..bude huř..a i po porodu to není žádnej šlágr..já jsem měsíc a bolí mě zase záda,jak se to vrací všechno zpátky :00:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka