Tak nevím, | Moje těhotenství.cz

Tak nevím,

Obrázek uživatele lasicka

  ted jsem přišla z porodnice z kontroly a prý jsem připravená už porodit a poslali mě zas domů.Tak nevím jestli třeba fakt nebudu rodit o víkendu. Už jsem z toho i špatná, přenáším 9 dní ale prý je to v pořádku.Tak když se tu o víkendu neukáži,tak přeji všem štastné a veselé Vánoční svátky, hodně miminek a snažilkám at jim to klapne.Pa pá.Lasička.

  Komentáře

  Obrázek uživatele petra.h

  :-))tak já ti přeji hodně štěstíčka a málo bolesti:-))))Možná budete mít Štědrý Den opravdu štědrý:-)))

  Obrázek uživatele Ajka007

  I já s prckem ti přejem Krásné vánoce ať už s miminkem v náručí a v nemocnici nebo ještě dva v jednom doma:-)))

  Obrázek uživatele Marcelka83

  ahojky, tak 9 dní je tak normálně, já přenášela 2 týdny, apak mi porod vyvolali...přeji ti abys to měla co nejdříve za sebou...:)

  Obrázek uživatele Michalka

  tak to by jsi měla super porodit ale zae přes svátky ležet v porodnici asi není moc dobrá vyhlídka

  trytyrs

  tyrfhrtdth

  Rýma

  Prosím jaké kapky do nosu byste mi doporučili, jsem v 5 měsíci těhotenství a v...

  Duch na tt

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o tomhle duchovi? Jsem dnes 29.DC a jsem po stimulaci Clostilbegytem a zavadim Gynprodyl....

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  aHOJ, HOLKY, HEZKÉ RÁNO.Je tu taky nějaká,která už toho má docela dost? Smile Jsem ve 35. týdnu auž mě to nějak zmáhá, no čtyřicítka na krku není ideální:-)

  tak jak jste se vyspinkali? doufám že lépe než já. zase jsem se ve tři vzbudila a už nemohla usnout. přeji všem krásný a pohodový den

  do 30. týdne. toto letí jejej přehoupnou se Vánoce a silvestr a půjdeme na to:-) jinak všem přeji krásné mrazíkové ráno:-))))

  dobré ránko všem! kdo jste četl mé blogy ze včerejšího večera vězte, že opravdu všechno neskončilo. Vůbec jsem nemohla usnout. Šla jsem spát ve čtvrt na tři. Když jsem se do půl jedné převalovala, vstala jsem a šla psát dopisy. Pak jsem do pelíšku zalezla a usnula až když odešel Marek v půl čvrté do práce.

  Ahoj holky, včera jsem byla na kontrole a v poradně. Bohužel jsem z výsledků rozpačitá a hned jsem nažhavila net a hledala nějaký informace. Bohužel mi to na radosti nepřidalo. Z krve mi zjistili zvýšené leukocity na 109, což ještě možná chápu, protože jsem před odběrama prodělala nachlazení, takže to může být z toho...teda doufám v to.

  Ahojky holky, přeji Vám krásné pohodové ráno. Tak konečně první den bez bolesti té proklaté osmičky Smile Teda, snad jsem to nezakřikla. Jakpak se máte? Copak u Vás nového?

  holky nějak mě z rána začlo píchat nebo bolet na pravé straně pod bříškem, nevíte co to může být, ještě jsem to nikdy neměla...tak nevím...?

  tak tady jsem už i ostříhaná a je tam i stromeček:-)

  ahoj, dlouho ses tu neukázala, asi hodně práce...co?
  a jak se jinak s miminkem máte?

  ..... jak jste se všechny vyspinkaly?????Já dobře Lol A co máte v plánu dnes?My půjdeme na nákup zbytek věcí co jsme nepobrali ručně:-) a musím ještě koupit dáreček pro mamčinu čičinku,minule její oblíbený granulky neměli tak jsem nebrala nic.