Tak jsem konečně porodila

14.08.2013

Ahoj všichni, před dvěma týdny jsem konečně porodila a máme vysněnou holčičku. Pár větami vám to popíšu...Tákže dne 26.8. od devíti od večer jsem měla neskutečné bolesti, jenomže byly po 10 minutách což je velký rozsah na to, abych někam jezdila. Bolesti pokračovaly celou noc a skončili až v pět ráno 27.8.. Znovu začaly kolem čtvrté odpolední ale mnohem intenzivnější. Říkala jsem si, že už další noc bolestí nevydržím. Tak jsme šli s manželem 2x do sprchy a pomohli tomu trochu :sex: . Poté zacaly bolesti zesilovat a kolem osmé večer byly po 5-ti minutách, to už jsem věděla že se něco chystá. Jeli jsme do porodky, kde mi natočili monitor a řekli že už si mě tam nechají. Teda musím říct že po píchnutí vody a klystýru jsem myslela že umřu bolestí. Domáhala jsem se epidurálu, ale jelikož si píchám léky na ředění krve kvůli trombóze, musela jsem hodinu a půl odtrpět :s: kolem 23 hodiny jsem byla na 5 cm a píchli mi epidurál...nastala okamžitá úleva...takže jsem se přímo na porodním sále koukala s manželem na film :one: . A pan doktor mi oznámil, že samotný porod přijde tak kolem 4-5 hodiny ranní. jenomže ouha...kolem půl jedné ráno se mi chtělo čůrat, manžel mi tedy podal mísu. Já se na ni na lůžku vyškrábala a začala čůrat...v tom mi začly takové bolesti a nutkání tlačit že jsem nemohla vydržet. Začala jsem ječet že tlačím ať volá sestru. Manžel mě uklidňoval že to ještě nic není...do té doby jsem jen slyšela o agresivních a uřvaných rodičkách. :s: Ale teď jsem se jí stala...začla jsem na chudáka ječet VOLEJ TU SESTRU SAKRA. Tak chudák zkoprněl a sestru zavolal. Ta mě vyšetřila a zjistila že opravdu rodíme. Bylo to tak rychlé že doktor stihl jen tak tak doběhnout. Zatlačila jsem pětkrát až osmkrát a naše princezna byla venku. Po porodu jsem se cítila skvěle...musím vychválit skvělý přístup sester a doktorů v motole a hlavně dr. Jana Matěchu. Byl úžasnej!!! Strašně mě povzbuzoval. Stejně tak patří dík mému muži. Bez něj bych to nezvládla! A věřte mi že to není klišé. Já jsem děsná poseroutka. Tímto chci všem maminkám říct ať se porodu vůbec nebojí. Že ať už je jakkoliv dlouhý a jakkoliv namáhavý, je to jen zlomek času, oproti tomu co potom strávíme s vysněným potomkem. Vždycky jsem si přála mít prvně chlapečka a pak holčičku. A podařilo se. A ikdyž je to těžké se věnovat oběma (zvlášť, když je prvorozený zvyklý na 100% věnování se mu), dá se to zvládnout. Sice někdy líp a jindy hůř, ale dá. Všem :€O: přeji takový porod a rekonvalescenci jako jsem měla já...a užívejte si prcků!!! pa pa pa :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Děkuji všem za gratulace a je to pravda. popletla jsem si datum. Rodila jsem samozřejmě v červenci ne v srpnu :s:

Take gratuluji jen to datum je asi spatne 26.8 jeste letos nebylo a 27.8.taky ne Jinak preji hodne zdravicka a stesticka Vam vsem :€s€:

Ahojky moc gratuluji k holčičce a přeji zdravíčko vám všem :one: !Popis porodu je super,kéž by se mě poštěstilo :s: .

ahoj, moc gratuluji k holčičce :-) mám taky prvorozeného syna a druhé dítko holčičku, takže tvou radost plně chápu, navíc my jsme se pohlaví druhého dítka dozvěděli opravdu ve chvíli porodu a o to větší byla radost :-)

Já jsem teda druhé rodila plánovaným císařem a myslím že na mě dlouho nezapomenou. Vím že když mě odváželi ze sálu tak jsem s jásotem křičela na chlapa že máme holčičku a že můžeme mít třetí dítě :D :D

Moc velká gratulace k holčičce :a: a klobouk dolů před takovým optimismem po porodu a dodávání síly dalším těhulkám, co to teprve čeká. Já bych to asi takhle chvilku po porodu nezvládla...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka