Snažení o druhé miminko | Moje těhotenství.cz

Snažení o druhé miminko

Obrázek uživatele J.I.T.U.L.E.123

  Ahoj maminky, tak jsem tu mezi Vámi nová:-)Mám dvouletého chlapečka a teď se tak 3 měsíce snažíme o další.Jak dlouho vám vícerodičkám trvalo,než jste znovu otěhotněli?

  Ahoj:-) Prosím o zkušenosti... Zvažuji antikoncepci a docela se mi líbí Dana, protože je nehormonální. Ale slyšela jsem, že není mooc spolehlivá. JEŠTĚ MI NABÍZEL HORMONÁLNÍ TELISKO, ALE STOJÍ TO 5000, COŽ JE DOST PROTI DANĚ. Máte zkušenosti?

  Ahoj holky,

  Holky prosím co by to mohlo být? Dcera (4,5 roku) se mi takhle vrátila od babičky. Má to jen na jedné noze jinak nikde. Jsou to pupeny jak kdyby se spálila o kopřivy ale venku vůbec nebyla. Co byste řekly vy?

  Prosím poraďte s výběrem :-)Děkuju Smile

  Ahoj maminky Smile
  Mám dotázek ohledně spaní. Malý má 9,5 měsíce a dopo spí tak půl hodinky a odpo si teda umí dachnout víc ale jen s maminkou Koulení očima

  Úsměv nestojí nic a přináší mnoho,
  obohacuje toho, kdo přijímá, aniž by ochuzoval toho, kdo dává.
  Trvá chvilku, ale vzpomínka na něj je někdy věčná.
  Nikdo není tak bohatý, aby se bez něj obešel
  a nikdo není tak chudý, aby ho nemohl darovat.

  dneska si napíšeme něco o našich prvních posledních pásech :s:. No zkrátka poradna ve 36+2 ;-)proběhla celkem zdlouhavě, až mi bylo zase špatně. Jak já porodím, to jsem fakt zvědavá, protože nechej mě chvíli sedět, polož mě na chvíli na lehátko, nechej mě chvíli stát...pokaždé nemůžu dýchat a mám nějaký divný nával :00:.

  Ahoj maminky Pápá
  Nemám ani tušení,kdy jsem tu byla naposledy,ale tuším,že krátce po narození své dcerky.Nedávno oslavila dva roky a tak vám povím,jak se mají holky,které si kdysi prošly peklem.

  Ahojky Těhulky a maminky Smile Jsem tu nová a moc se tu nevyznám tak snad to brzo zmáknu Koulení očima Tak vám napíšu pro začátek něco o mě

  Je tu někdo kdo má termín kolem 12.8.2014 a bude rodit v Rakovnické nemocnici??? :?