Slavíte Barborku ?

27.11.2011

Chtěla jsem se zeptat, kdo z vás slaví Barborku. Pamatuji se jako malá, jak jsme dávali punčošku na okno v předvečer Barbory a druhý den ráno se utíkali podívat, co nám donesla. No brambory a cibuli (uhlí naši nevedli) jsme měli pokaždé (asi jako prevence proti zlobení) a spoustu dobrot. Právě se chystám naší malé (2 roky) připravit stejné zážitky jako jsem měla já, ale jak jsem se bavila s kamarádkami, tak ty tenhle zvyk neznají. Znají jen větvičky třešně nebo zlatého deště pro nezadané slečny. Jak jste na tom vy ?

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka