Krize se jmenem, už je to tady :-(

02.04.2012

Ahoj holky, tak jsem si myslela že je to za námi :( , řekli nám že budeme mít chlapečka a nemohli jsme přijít na pěkné jmeno. Manžel vybral Dominika, ale nějak se mi kryje termín s jeho svátkem, ale to by se nějak zvladlo snad...ale ted jsme řekli rodině, že by se mohl jmenovat Dominik a kdyby jste viděli jak se všichni tvářili... :00: ani s mě strany ani s manželovi se jemno nikomu nelíbí, že je dlouhé jak na něj budeme volat, a že se má narodit plus mínus na svůj svátek... tak jsem nějaká zklamaná, tak mě to štve. Asi budeme měnit jmeno,ale jsme zase uplně na začátku :r: . Manža přišel s Tadeaškem, ale nevím nevím.... Ted jsem byla na dvou utz a nepotvrdili mi ho, protože měl nožky moc u sebe, tak by byla sranda kdyby mi řekli že je holčička, ale pry když už vidí kluka tak to je, ale s holky se může vyloupnout kluk

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka