skolky

06.04.2016

Prosím poraďte,  jestli máme ještě šanci? 

Termín přihlášení do školek byl včera a Já jsem to nestihla:(( Jsem blba, porad jsem si říkala,  že to je v pulce dubna a prošvihla jsem to:( Dceři jsou za pár dni 4 roky. Minulý rok se dostala do Prahy, ale my jsme z Roztok, tak jsem to chtěla zkusit tady ( v našem bydlišti se nedostala před rokem, ted by se určitě dostala). Mam to zkusit dodatecny,  nebo je to zbytečný?  Neexistuje něco jako přechod ze skolky? Bych si stejne musela dát přihlášku ze?

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, tak já dceru přeřazovala do jiné školky a musela sem na zápis do té nové a tam mi jen řekli, že podle toho jak to dopadne, musím podat odhlášení do staré, aby s ní už nepočítali.

přechod ze školky není,musíš si podat přihlášku,šupej do školky a zkus to pořešit,pokd jsou rozumný tak v tom nevidím problém

Ahoj, já myslím, že nejlepší by bylo nemarnit čas čekáním na odpověď tady, ale rovnou co nejdřív kontaktovat školku. My ti tady můžeme říct, co všecko si myslíme, že je nebo není možný...ale situaci v té konkrétní školce neznáme, Takže šup šup, zajdi do školky, vysvětli, zeptej se....nic horšího, než že vám malou nevezmou se nestane ;) Hodně štěstí!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka