Rozběhl vám Hamiltonův hmat porod?

04.09.2009

Ahoj maminky, zajímalo by mě, jak na Vás zafungoval Hamiltonův hmat? Mě ho dnes bez optání provedla Dr. na kontrole v porodnici i když jsem jí výslovně říkala, že dnes musí manžel odjet mimo město a mám obavy aby to eventuelně k porodu stihl..Ach jo, doktoři si s námi dělají co chtějí. Zatím jen krvácím a bolesti jako při MS, tak snad vydržíme než se nám taťka kolem 1 v noci vrátí.. Děkuju za Vaše zkušenosti! pa. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Děkuju! Tak uvidíme jak to dopadne..zatím se celkem držím, tak to snad taťka stihne a pak..co se má stát stane se..Dobrou noc všem! :8_/:

Ne, mě nepomohl-i když si paní doktorka věřila a říkala, že mě už neuvidí... No, vydržela jsem to po něm ještě týden. Taky jsem měla po něm bolesti jako při MS, skoro jsem nekrvácela a bolely mě záda.

tak mě Hamiltona dělala taky gynDr. v porodnici a ani se mě nezeptala.
Ale jinak mi ho udělala 1.12.; 2.12. večer mi rupla voda (od rána už jsem měla nepravidelný stahy, tak jsem asi v 23.00 jela do porodnice) a 3.12. jsem porodila. Tak mě určo pomohl.

Držíme pěstičky ať to proběhne bez problémů a co nejrychleji :///: :||):
:a: Peťula+Honzík :°O°:

mě ho udělali v pátek dopoledne, a hned navečer už sem cítila kontrakce po 10 min. a ráno sem jela do porodnice a večer v deset se malá narodila

ahojky, tak mě ho doktorka udělala v pondělí kolem jedné hodiny odpoledne a druhý den ze mě odešla hlenová zátka, kolem 15hodky mírné bolesti a v 20:37 se malá narodila.. paní dr. mi to dělala protože jsem nebyla vůbec přiravená na porod a mě teda pomohl a díky němu rodila :-) papa

Ahojka. Tak mě hamiltona dělali před porodem celkem 7 krát a nevedlo to k ničemu:n: . Ležela jsem posledních 6 dní v porodnici a dělali mi ho každý den při vizitě. Podle toho co říkali doktoři, tak zafunguje jen když jsou už připravené porodní cesty, jinak může pomoct k jejich dozrávání. Tak uvidíš a přeju ať vše dobře dopadne a taťka se Vám stihhne vrátit :a: :a:

Ahojky mě ho doktorka udělala 2 dny před porodem-ve středu kolem poledne-hned mi začaly menší bolesti. Pak jsem to zaspala a druhý den ráno v devět mi to začalo a v noci ve 22:45 jsem porodila ale císařem. Takže mě zafungoval dobře

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka