petusakom

11.07.2011

Zdravím všechny a prosím o názory. Dneska jsem byla na kontrole, podle mých propočtů jsem 5 + 6 tt, paní dr. sice viděla váček, ale nic v něm :-(, buď je to prý na hranici viditelnosti nebo se vývoj zastavil...Napiště mi prosím, kdy jste byli na konrole a kdy bylo vidět srdíčko. Díky...mám jít příští týden ve čtvrtek na další kontrolu, ale dr. mě upozornila, že můžu začít špinit, moc optimisticky nevypadala :-((.

Kliknutím vložíte smajlíky:

jeje, vůbec se neboj, kámošce řekli přesně to samé, tak se 3 týdny chudák stresovala a za 3 týdny srdíčko krásně bilo, u mě bylo vidět taky až v 8 t. tak se vůbec neboj, vypusť to z hlavy, zbytečně se stresuje, nevím proč ti pakoši neřeknou na rovinu, ještě je brzy, počkáme a hned takové kecy

Taky myslím že tě zbytečně straší!!!! Já byla dnes, jsem taky 5+6 tt a žádné srdíčka ale dr. to ani divné nepřišlo,naopak mi řekla že váčky vypadají hezky, a jdu na další KO až za 3 týdny a jsem klidná :)

23.01.2009

Ahojky ostatní nastávající maminky, jsem teďka ve 14 týdnu a prožívám své první těhotenství. Ve 12. týdnu jsem byla na kontrole a na ultrazvuku, ze kterého mám krásnou fotečku našeho mimiška. 5. 2. jdu opět na kontrolu a chtěla jsem se zeptat, zda nevíte, zda mi budou dělat ultrazvuk zase...Já jsem se jaksi nezeptala a přítel by chtěl jet se mnou se podívat na dítko :-), ale nevím, zda nepojede zbytečně. Jinak vás tu všechny zdravím, su tady nová...Jo a chodím k paní doktorce v Ústí nad Orlicí, mějte hezký den a díky za reakce...Peťa

Kliknutím vložíte smajlíky:

jo,jo. Je to moje první.Na kontroly chodím do UO na středisko.Je pod nemocnicí.Jak jsem psala jsem 12. tt.Nepřibrala jsem ani deko.Tak doufám, že si mrňousek bere ze mě. Bylo mi děsně zle a teď dva dny už dobrý, tak snad to vydrží.A břicho mám velké jen navečer.Ráno ani ne.

asi máte pravdu, že to je jak kde, takže budu věřit a doufat :-), taky vám všem přeji až rostete a ať vám je dobře, mě bylo špatně jen chviličku na začátku, asi tak 3 týdny a pak nic, takže skoro ani nevím, že jsem těhotná :-), teďka tedy už je, protože mi začalo růst bříško...Jak jste na tom s přibýváním ? Já mám nahoře asi tak 1,7 kg :-)

Já si myslím, že UZ dělat nebudou. Že Ti poslechne ozvy doptonem.(To se dělá od 16tt.) Ty budeš tak nějak 16.-17tt. Standartně se dělají UZ nějak ve 20tt a pak nějak kolem 30tt. Konec konců já mám data předepsaná v těhu průkazce. Tak tam mrkni. A já bych to udělala asi tak, že bych doktorce brnkla, jestli bude dělat UZ. Jinak já jsem 12tt a jsem z Ústí n. O.

In reply to by Pivonka

Díky za vyčerpávající odpověď, no tak se hold uvidí, já to nemám předepsané v průkazce, tedy aspoň myslím, mrknu tam. Tak to je fajn, že jsi z Ústí, ke komu chodíš na kontroly ? Já jsem z Lanškrouna, tedy z jedné vesnice poblíž, jsi poprvé těhula ?

Ahoj, gratuluju k těhotenství. Tak jestli má doktorka ultrazvuk u sebe v ordinaci tak si myslim že ti ho udělá, taky samozřejmě záleží na doktorce. Když jsem byla prvně těhotná tak jsem měla za celé těhotenství jen 3 ultrazvuky-doktorka neměla ulltrazvuk v ordinaci. Teď ho konečně má a první mi udělala už ve 4tt a teď jsem v 18tt a mám za sebou už 3 ultrazvuky. Správně by jsi měla jít v 16tt na odběry krve-genetiku. Zkus si zavolat do ordinace a zeptat se zda ti bude ultazvuk dělat. mě ho v 16tt nedělala, protože jdu ve 20tt na velkej ultrazvuk...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka