petta3

16.04.2012

Ahoj maminky,koukala jsem do hodně diskuzí,ale odpověď na mou otázkou jsem nikde nenašla.Nevím kolik maminek tu má 4ratolesti:-).Zatím máme dětičky věk 12,11 a 9měsíců a docela uvažujeme o dalším.Jen nemáme ještě zkušenosti kolik tak vyjdou děti na středních školách či vysokých a tak řešíme hlavně otázku financí.S jakým platem vlastě vyjít při 4dětech??díky a těším se...třeba opravdu zůstaneme při 3dítkách:-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Nejstarší bude šest a půl, až se čtvrté narodí. :dance:

Auto máme ojetý Ford Galaxy- sedmimístný, takže když časem přibude páté, vejdeme se všichni.

Tři zatím finančně zvládáme, na žádné dávky nárok nemáme, beru jen rodičovskou na dvou-letého synka. Nejstarší teď půjde do školy, takže peníze jen potečou. Největší tahák na peníze je ale gymnastika, pro obě holky nás vyjde na 11 tisíc na půl roku, což je celkem pálka. Zatím není nic, v čem bychom se museli omezovat, jen ty dovolený u moře nejsou, ale to spíš z pohodlnosti- nechce se mi se někam daleko vláčet s mrňatama, když se stejně tak vyblbnou tady v ČR u rybníka:)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Hypermatka....úžasná přezdívka :€s€: :one: Koukám,že jsme na tom ohledně financí dost podobně,ale tolik za nájem to nezávidím??My se snažíme o 4mimi,ale nějak se to nedaří.Snad se budu moci taky brzo pochlubit :€O: .Kroužky jsou velký žrout peněz :00: a letos si i ve škole vymýšleli,hrůza.Koukala jsem,že jsi našla náš klubík,tak vítám u nás :a: :€s€:

In reply to by petta3

měsíců a Jak se můžeš nudit s ročním dítětem? To nechápu? :s: Já ti tam pošlu našeho rebela, chceš? nEŽ SE OTOČÍŠ, JE V ČUDU. :s: Je mu 9 měsíců a začíná chodit. Naštěstí padá jen, když mu pomůže ségra - mrcha mrňavá. Dnes zase do něj strčila a on má chudinka mega bouli od betonu :n: Stojíš kousek a neuhlídáš ani omylem... :00:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka