dandiee

18.08.2015

Ahoj holky, přidávám fotky nasi kocicky :€s€:

Anitka 9 měs
Anitka 9 měs
Anitka 9 měs

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Mě právě přijde, že měla tmavé vlásky a najednou je z ní blondýnka :dance: naše malá pořád ani zub, všichni se diví a mě už to přijde divný, vždyť jí bude 10 měsíců...Anitka je roztomilá, je to taková rošťanda :s: tak hlavně, že vám dělá radost Dandiee. Jo a ještě jsem chtěla napsat, že se Anitka hrozně mění, mi přijde...

16.08.2015

Ahoj, nema některá z Vas zkušenost s lázněmi či vhodnými léčebnými pobyty pro deti alergiky? Syn 6 let ma alergie, ekzem a náběh na astma. Nevím, jestli by měl nárok na lázně a taky se mi nechce tak dlouho čekat, než by nám je dali, tak by mě zajímalo, jestli nemáte někdo tip na pobyt. Mela bych s sebou i 9 měsíční mimčo, tak aby se tam dalo 4 tydny fungovat. Díky :a: .

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,
já jezdím se synem do lázní každý rok. Má astma,potravinové alergie,celiakii a atop.ekzém. Letos mu bude šest a nárok na doprovod má už jen příští rok,je to jen do 7 narozenin. Letos pojedu i s druhým synem,který bude mít v té době 3,5 měsíce.
Jezdíme do lázní Kynžvart. Musíš mít doporučení od doktorky,když má náběh na astma,tak Vás určitě dětská poslala na alergologii,tak ta by měla dát doporučení na lázně Tobě,ty dětské a ta žádost napíše,ty pak odneseš na pojišťovnu a čekáš na schválení a dopis z lázní.
Když není problém,je vše během 5 týdnů vyřízeno :-)

ahoj,to si musíš zjistit u své doktorky,zda by jsi měla nárok.Onamusí napsat žádost na pojišťovnu a ta ti to buď schválí nebo ne...kamarádka takhle jezdí už třetím rokem s malým,druhé dítko si ale musí připlatit,protože to doporučení nemá... a jezdila až s větším,nevím s takhle malým miminkem...

26.06.2015

Ahoj holky je tu někdo, kdo litá s takovými mrnaty letadlem na dovolenou? Teď nás to čeká a mám z toho letu trochu obavy. Poletíme 2 hodiny s travelservisem. Prosím písnete někdo a ukludněte mě :s: . Diky

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj ted jsme leteli. Sice malému je ted 16 měsíců, ale mohu říct v pohodě. Cestou tam byl vzhůru ale v pohodě. Hlavně bud v klidu ty. Do toho jsem tam měla i 5letého. Dá se to.

11.12.2014

Holky to je moje princeznička :h:

Anitka 1 měsíc

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Pluci ma tmavě modrá ocicka, ale uz svetlaji. Ty vlasky ji hrozne rostou! Neskutečný :s: . Ale manžel ma vlasy jak koberec, tak to se ma na co těšit :s: . Krasne jí houstnou.

In reply to by dandiee

taky nám očička už světlají :) klukům taky hrozně rychle rostli vlasy, měli po narození dlouhé a do roka jsem jim musela několikrát stříhat ofinu, aby viděli :s: To bude mít super, že bude mít husté vlásky, to jí budou všichni závidět :)

Páni, ta je kouzelná, Dandiee :h: ty vlásky jsou super a jak má daleko od sebe očička :) to to utíká, viď? Pořád jsme čekaly na porod a už máme zlatíčka měsíc u sebe :€s€:

13.11.2014

Tady je moje kočička konečně doma

Moje laska Anitka
Moje laska Anitka

ta je tak krasna :dance: roztomila :h: no a ta moje porad nic :s: dneska mam druhy termin a proste se ji u me libi nu :€O: :€s€:

úplně se v těch peřinkách ztrácí :) Je krásná a z těch vlásků nemůžu.... ty jsou super :j)

07.11.2014

Naše láska narozena dnes na 38+0. 2710 g a 46 Cm :h:

Anitka 7.11.2014

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak to ti moc držím palce ať uz to je. Já jsem moc šťastná, ze uz je malá u me. Trn konec je opravdu narocnej. Malá ma neskutečné vlasku, všichni to obdivuji :))

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka