Dalinka2

15.03.2009

Tak mi bude co nevidět 10 měsíců a já sama jsem zaskočená tím množstvím změn-posuďte samy:Za tento měsíc mi vyrostly 3 zuby,takže už jich mám 5 a myslím,že v nich vypadám taková v

:\x: :h: Ahoj holčiny, tédy..no ty jsi šikula..:-) :qu: A taky móc hezká holčička!! Tak jen tak dál a jen tu mamku potrap..:-D

Nazdar Kájo, ty jsi teda frajerka :qu: tohle všechno už umíš v 10ti měsících :jawdrop: tak to já jsem oproti tobě teda pěkná brambora... (až na ty zuby,těch mám taky pět).
A to ji musela mámu pěkně odvařit, jak dlouho se z toho vzpamatovávala?§
Vůbec si o Tobě nemyslim, že jsi chlubilka :h:

In reply to by Tesa

Čavec Tondo,nejsi žádná brambora,ale rytíř mého :h: !Jinak zase taková hvězda taky nejsem.Mám 5 zubů,ale jsou mi na prd,neumím kousat,máma mi to musí furt mixovat a všechny moje dovednosti přišly ráz na ráz a to celkem nedávno.Než se naděješ,tak budeš taky :dance: :\x: :C/): a pak to spolu půjdem :°°//: .Posílám hubánka.Kájulenka

Ahoj..máš to moc hezky napsané..malá je moc šikovná (hezké fotečky) :c:
..nás teď baví hrací stolek, navlíkání kroužků, míček a piánko..drobky už taky ochutnává :00: ..nočníček už taky docela chápe..kadí i čůra do něho o 106 ..
to jsou velké pokroky,že?Tak za chvilku oslavíte rok..už máš vymyšlený dárek?

25.02.2009

Holky,mě k některým článkům nejdou psát komentáře,protože mám přes ně reklamy.Máte to taky tak někdo?

24.02.2009

Je to teda kýč jak stehno,tak se výtvarně založeným a profesionálním fotografkám předem omlouvám,ale u dětí se snese cokoliv,nakonec jsou vždycky roztomilé. :girl: :cc):

16.02.2009

Tak milé tety,brzy mi bude 9 měsíců a já se rozhodla,že z prdlého uchechtaného miminka :cc): se stane uvědomělá a intelektuálně založená dáma na úrovni :girl: .Mám proto hned někol

Krásný fotečky..v jakém je děláš programu? Malá je moc velká šikulka, strašně jí to sluší. ;)

06.02.2009

Tak to moje nebohý dítě začalo chlastat :°°//: .Myslíte,že jí to mám zatrhnout a nebo ji nechat přirozeně se rozvíjet a neutlačovat její osobnost?

Ti nevím holka, ale nechcete jí kupovat radši něco kvalitnějšího? Ať si chuděra hned ze startu nezkazí játra :!k: :!k: :!k: Takový rum je pro nás, staré ochlasty, ale pro mladou krev? :c:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Pokud je po mamince,tak má mozkových buněk minimum a to málo si ještě zlikviduje chlastem.No třeba bude holka alespoň hezká a dobře se vdá :s: :s: :s:

ty bláho,myslíš,že existujou protialkoholní léčebny pro svišťata? :!k: Taky to totiž řeším...už delší dobu...ale ta tvoje je na tvrdý,to jste na tom hůř. http://www.mojetehotenstvi.cz/pivo , http://www.mojetehotenstvi.cz/pivo-2-0 , http://www.mojetehotenstvi.cz/pivo-3-0 , http://www.mojetehotenstvi.cz/pivo-4. Fotečky posílám špeciálně tobě,abys věděla,že v tom nejsi sama :s: . Nikoho ostatního tu totiž nezajimaly,zůstaly tehdy bez povšimnutí.

01.02.2009

Doufám,že jsem vás příliš neznechutila :s: :s: :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka