berberka pajinka

Tak to jsem já a můj 18 měsíční Jozífek. Na tyto stránky sem zavítala, když jsem byla v 7 měsíci těhotenství.

Vzpomínky + druhé miminko

Moc vám to sluší a Josífek je krásnej chlapeček. Monča taky žárlí, musíme se tulit všichni tři..:d

Juuu,Verunka-hezke jmeno :girl: ...jsme trošku starší.....chtěla jsem se zeptat,jak bojujete s nocnickem?

Prodám věcičky po Jozífkovi, tak kdybyste měli náhodou zájem, písněte :) :) :)

Nextomamky, neměli byste zájem, chlapeček 74-80???
Nextomamky, neměli byste zájem, chlapeček 74-80???
Nextomamky, neměli byste zájem, chlapeček 74-80???
Nextomamky, neměli byste zájem, chlapeček 74-80???
Nextomamky, neměli byste zájem, chlapeček 74-80???

Ahojky. Vážný zájem mám. Podrobnosti jsem napsala do zprávičky, pokud to půjde, mohly bychom se domluvit emailem? Děkuji mnohokrát. Pivča

In reply to by Stanna

Omlouvám se, že odepisuji až teď :( je to velikost 80 a je to zimní bundička, ale spíše do mírnější zimy, i když mi jí měli, bylo -2 s hodně teplým roláčkem a v pohodě :) :) ale my už chodíme .. takže do kočárku je myslím ideální :)

tak nám přišli první balíčky s dárečkama pro Jozífka....tatínek byl nadšený a všechno musel hned vyzkoušet... :s: no, ale máme z nich ohromnou radost, tak snad bude mít i Jozífek!! Teď jen musíme vydržet do Vánoc!!! Jak jste na tom vy, co už máte nějaké ty dárečky doma? Já bych mu už všechno nejradši dala hned :s:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj no krásný hračky i oblečky. Musíš vydržet vždyť to uteče a konečně tu vánoce budou. My zatim nic nemáme, teď jsme slavili první rok naší holčičky takže byly dárky k narozeninám a po výplatě se vrhnem na dárky k vánocům. Toho pejska máme taky v plánu, může se zeptat za kolik jste ho koupili? A naši budou malý kupovat ten mluvící hrnec od Fisher Price ten je bomba

In reply to by Lucka a Natalka

děkujeme !!!! No, my slavili v červenci, takže na Vánoce nám bude skoro rok a půl...takže se móóóc těšíme!! No snad to vydržíme :s: když bude nejhůř, odvezeme dárečky k babičce a bude. Jinak pejska jsem kupovali v Glóbusu za 799, měli na něj akci, jinak na netu jde sehnat od 749-799 nejlevněji, mám to vyčíhnuté :) Jinak ten vkládací hrnec je taky moc pěkný! Ale myslím ,že už toho bude mít dost. Dostane ještě skluzavku a nějaké hračky do vody, bačkůrky a bude :) máme babičky a dědy, tak toho dostane opravdu hodně!!!

In reply to by berberka pajinka

Jo tak to kupovala i kamarádka v ¨Globusu ale my už jsme to prošvihli no tak prolezu to na netu jestli najdu levnější než za 999 (to jsem viděla v Pompu). No teda a skluzavku dostane teda to bude nadšený. My máme malý byteček takže takový hračky bohužel Natálce kupovat nebudeme ale tak to budou menší hračky a taky jí to určitě bude stačit. Já už se tak těším na Vánoce.

In reply to by weru.n

je holky jste zlatý, já to tam očíhnu - děkuju. Je bomba viď a teď jsem viděla myslim, že to je opička a dudlá dudlíka a když jí ho vyndá tak brečí nebo tak nějak tak na tu se chci taky podívat a ani nebyla tak drahá jako ten pejsek

Koukám, jak se chlubíte těmi vašemi poklady, tak se taky přidáváme... zanedlouho nám bude 16. měsíců, strašně to letí, co????

tak se taky chlubíme
tak se taky chlubíme
tak se taky chlubíme
tak se taky chlubíme
tak se taky chlubíme

Jozífek je krásný chlapeček! Také se budeme snažílkovat od jara... Máme ročního chlapečka a nechci aby vyrůstal sám. Budeme se teď stěhovat, tak musíme ještě chvilku počkat. Mějte se krásně... :a: :k:

Tak sem si taky krapet zavzpomínala, v sobotu to bude 15. měsíců co se nám narodil náš poklad Jozífek...

Tak se taky přidávám, VZPOMÍNKOVÁ
Tak se taky přidávám, VZPOMÍNKOVÁ

:c: to je taky pěkný fešáček :cc): :) .Strašně to letí,svatá pravda :$$: .Jak teď jezdíme po venku a potkáváme hluboké kočárky :/;x: ,tak je mi někdy až smutno,že to tak rychle uteklo :\/: .Ale zase je pravda,že tento věk je snad nejroztomilejší :c: :ooo: .Na zimu se těšíme také a moc,snad se dočkáme sněhu dostatek,alespoň tolik,jako minulý rok :one: .
:a:

In reply to by ined77

Děkujeme moc :h: Jo jo, strašně rychle to vše uteklo, ale na jaře se chystáme snažílkovat o druhé, tak doufám, že brozo budeme prožívat to stejné krásné období... JTak snad nám snížek nějaký napadá, aby se dětičky mohli vyřádit, mějte se :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka