Vzpomínky + druhé miminko

04.01.2010

Tak to jsem já a můj 18 měsíční Jozífek. Na tyto stránky sem zavítala, když jsem byla v 7 měsíci těhotenství. Pamatuji se, jak sme s maminkami netrpělivě odpočítávali každý den, kdy už ten okamžik nastane a my budeme mít naše drobečky doma :) Jozífek mě potrápil dlouhých 10 dnů, kdy jsem přenášela a ono to tak šílen rychle utekolo a Jozífek bude mít 10. ledna rok a půl!! Je to tááák velký šikulka a náš velký miláček :c: Už toho tolik umí :)
Po dlouhém přemlouvání tatínka jsem před Vánoci vysadila Ha a máme za sebou 14 dení snaženíčko :*O*: Tak jsem táááák moc zvědavá, kdy se nám to povede. Na Jozífka jsem čekali pro mě tenkrát dlouhých 6 měsíců. Jozífek je hodně majetnický a žárlivý, dokonce občas i na tatínka, tak sem moc zvědavá, jak to bude vše probíhat :) No, moc a moc se těším na druhé miminko a tajně doufám, že by to mohla být tentokrát holčička (pravděpodobně Verůnka)

Vzpomínky + druhé miminko

Moc vám to sluší a Josífek je krásnej chlapeček. Monča taky žárlí, musíme se tulit všichni tři..:d

Juuu,Verunka-hezke jmeno :girl: ...jsme trošku starší.....chtěla jsem se zeptat,jak bojujete s nocnickem?

In reply to by veunka

Ahojky, omlouávm se, že reaguji až ted, včera sem se nemohla vůbec připojit :( jinak my před Vánoci už nacvičovali docela hezky, Jozífek si i občas řekl, paráda .. pak přišla nemoc, s nočníčkem sjem přestali, protože to nešlo a bohužel opět začínáme od začátku. Jozífek ho neche ani vidět a už vůbec né si na něj sednout :( před tím, když sem ho dala nad velký záchod, tak se třeba i vyčůral, teď vůbec nic :( Takže začínáme znovu, do léta bych to chtěla zvládnout, uviídme :) a co vy??

In reply to by veunka

musím se zapojit, my se učíme od 8m, teď je nám 22m a Monča vůbec nechce, jen vyjimečně se vyčůrá ať na záchod, nebo na nočník..říkám si, že to vypilujem v létě, nechám ji běhat v kalhotkách a uvidíme, to mokro se ji líbit nebude...:d Doufám..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka