Amanitae

14.10.2010

Ahoj holky, malé (rok a půl) se na boku jazyka udělal bílý flíček. Mohla by to být moučnivka? Nikdy ji neměla, tak nevím. Můžu to léčit sama, nebo mám jít raději k doktorce? Děkuji.

Kliknutím vložíte smajlíky:
04.08.2010

Ahoj holky, že není OČR nijak časově omezené? Pokud jde žena na rodičovské dovolené do nemocnice, tak to napíšou jejímu manželovi na celou dobu, že? Děkuji.

Kliknutím vložíte smajlíky:
13.06.2010

1. Tak co máme dobrého?
2. No, nevím, mámo, jestli zaboduješ. Snaž se...
3. "Kolíčková..."
4. Jedeme do Afriky, jedeme do Zimbabwe...

Magdalénka
Magdalénka
Magdalénka
Magdalénka

AHOJKY JANIČKO MAGDALÉNKA JE ŮŽASNÁ JE ZNÍ UŽ KUS ŽENSKÉ TY DĚTI NÁM NĚJAK ROSTOU...A KOLÍČKY MY MÁME TAKÉ MOCINKY RÁDII :a: PAPA

28.05.2010

Ahoj holky,
za jak dlouho po revizi jste dostali MS? Je možné, že přijde téměř hned?

Kliknutím vložíte smajlíky:

To nebude menstruace, ale čištění, které trvá asi týden. Já MS po revizi nedostala ani za 4 měsíce a musela jsem na injekci.

27.05.2010

Ahoj holky,
mám citlivou otázku. Za jak dlouho po zamlklém těhotenství jste znovu otěhotněly a jak těhotenství probíhalo? Stalo se to někomu znovu? Moc děkuju za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, ja byla na revizi 6.4.2009, otehotnela jsem 22.6.2009 a v breznu 2010 se nam narodil chlapecek. Doktor mi doporucil zacit co nejdriv a vyplatilo se. Hodne stesti.

po zamlklém těhotenství jsem otěhotněla přesně po roce,dřív jsem se ani nesnažila skrz práci,stratila jsem zaměstnání a našla si nové.Přesně po roce se u mě opakovalo opět zamlklé těhotenství a opět následovala revize.To jak mi tenkrát bylo snad ani nemusím rozepisovat,prošly jsme různými testy a genetikou a vše negativní tak jsme to za půl roku od revize znovu zkusily a konečně se povedlo a já mám nyní 4 měsíčního chlapečka.Doktor mi říkal rozestup 3 menstruací že se můžu snažit.

ahoj já byla na revizi 16.ledna2010 a 13 března jsme si dělala test že jsem to nedostala :spid: a byli tam dvě čárky ted jsme už 14+3 avše v pořádku i genetika.to jsme měli jen 2 nechránění sex chtěli sjem ještě počkat i když mudr v nemocnici řekla at na nic nečekáme

In reply to by Andy 21

To zní nádherně optimisticky. :) Mně jedna doktorka řekla půl roku, doktor tři měsíce. Někomu zase doporučili začít se snažit co nejdřív. Nechci moc dlouho čekat, ale mám strach, abychom to neuspěchali. Těžko říct, ale u mě byly pravděpodobně příčinou vysoké horečky, tak snad se to už nestane. :(

16.04.2010

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s elektrickou odsávačkou a digitálním ohřívačem lahví a stravy značky AVENT. Kamarádka má možnost koupit tuhle odsávačku za celkem slušnou cenu, tak chce o ní zjistit co nejvíc. Posílala jsem jí odkazy na toto téma, ale budu ráda za každou další informaci. Děkuju. :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

doporučila bych spíš ruční, myslím si že elekrická má význam pokud by měla odstříkávat MM a dávat ho přes lahvičku, ale to je krajní řešení kojení, pokud je těhu nebo mámalé mimčo a potřebuje odsávačku aby rozjela kojení či na občesné odstříkávání, tak je super a dostačující ruční. já mám teda medelu, ale jsem spokojená, teď jsem asi měsíc odsávala vždy večer, kvůli tomu že malá měla moc dlouhé pauzy v noci, takže jsem jí využila, ale elektr. mi přijde zbytečná.. no a ten ohřívač nevím, já mám od firmy topcom je to ohřívač lahví, příkrmů, sterilizátor v jednom, stál mě do 500kč, zatím využívám jen sterilizátor, ale je to super, že nemusím vyvařovat.. asi bych se být jí rozhodla podle té ceny, jak hodně je super, a jestli to i tak není zbytečné.. paa iveta

Já mám druhé dítě a nic z toho sem nepotřebovala. Já bych asi počkala až se mimi narodí a koupila až podle potřeby.

18.03.2010

Ahoj holky, vy, co máte tenhle kočárek, jak jste vzadu připevňovaly boudičku ke sporťáku? Mně to přijde, že tam na to není žádný cvoček ani háček, nic. Vypadá to dost divně, když to jen visí dolů a ještě navíc zpod toho vykukuje ta síťka. Zahákla jsem to provizorně k pružinám u opěrky, ale nechce se mi věřit, že to mají takhle nedořešené... :n:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Díky, takže tam fakt nic není? To teda nedomysleli. :n: Ono to ani moc zastrčit nejde, uvidím, jak to bude držet u těch pružin... Taky máte Firkon, Silvi? Vidíš, to ani nevím. :)

In reply to by Amanitae

Taky mám Firkona, a vyřešila jsem si to po svým, asi to tak výrobce nezamýšlel, ale prostě. jak tam jsou na stranách takový ty cvočky na stříšce, tak tu látku jakoby sroluju a cvočky secvaku k sobě. Sice se ta stříška trochu zmenší ale vypadá to docela dobře :a:

In reply to by L-u-c-i-e

Já jsem to zkoušela, ale narazila jsem na dva stejné cvočky proti sobě, takže mi to nešlo. Asi jsem netrefila ty samé, co ty, tak to ještě omrknu a zkusím. Díky za tip. :) :a:

15.03.2010

1. Kuk!
2. Na tu dečku nekoukejte, to byl jen momentální nápad, jak zamaskovat starý stůl. Já vím, nic moc, ale babičky se tak snažily. ;D

Magdalénka
Magdalénka
Magdalénka

ahoj Jani, Madlence gratulujeme k 1. narozeninkám a přejeme hooodně zdravíčka a lásky :k: Dort vypadá k nakousnutí :a\|:

Janičko, Magdalenko konečně vás zase po dlouhé době vidíme :C]]: . Jste :cat: . Téda Magdalenka vyrostla :jawdrop: a koukám, že ofča se už zastřihává?
VELKÁ GRATULACE K PRVNÍMU ROČKU, PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍČKA A LÁSKY :k: :k: :k:
Ty dečky by byly mé celoživotní díl, fuj, ani si tu práci nechci představit :s: . Takže poklona :dance: .
Dortík je mc hezký, a že je první? Nepřej si vidět moje první pokusy o cokoli :-D. Dala jsi si s ním práci, patláníčko, a to vše z velké čisté lásky a to je nejdůležitější i kdyby to měla být třeba hnědá hrouda marcipánu :-D. Víš jak :-D. Madlence určitě mooooc chutnal :-). A copak je u vás nového? Krom ten požehnaný počet zubáků :-D.

In reply to by aalis

Ahojky Ali, děkujeme, seš zlatá, taky vás moc ráda vidím! Věřím tomu, že ty bys takovou dečku zvládla za jeden večer, viděla jsem, jak jsi šikovná. :) :one: Co se dortu týče, tak musím říct, že jsem žalostně vzpomínala na tvůj nádherně hladký povrch a na Věrčiny vymakané obrázky. ;) Ale snad se ještě vypracuju. :) Dobře sis všimla, ofinku už jsme zastřihávali, trošku nám těch vlásků přibylo. :) Nového zatím nic není, myslím. :s:

In reply to by Amanitae

Jani těch vlásků teda ale přibylo požehnaně :-D.
Já bych se do té dečky ani nepouštěla - už mám mozolek na prstech - ale pst :-D.
Tak ten hladký povrh se Ti jen zdál, byl samá bulka :-D. ASi máme dobrý foťák, a já si pořád říkala, jakto že tolik chvály :-D.
Jinak jedna cukrářka radila nedělat ten povrchový marcipán tak tenký, prý aspoň 5 mm, já měla tenoučký, tak pak je to asi nějaká ta nerovnost zanedbatelná :-).
Nic nového ve světě Madlenky? A už umí jak dělá žába? :-D Já jsem ráda, když jí řeknu ať mi dá pusinku a Tery vyplázne jazyk a a olízne mě a ještě si zatleská jak je šikovná :-D.Ale naučit jí zvířátka ne-e natož žábu :-D. NAmalovala jsem na okno zvířátka atd a ukazujeme, v tom je dobrá, akorát místo na rybu ukáže na sluníčko, místo krtečka ukáže na berušku a ták :-D. Ale strašně jí to baví :-D. Jsou to srandisti naši viĎ?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka