Příznaky

27.07.2009

:dance: Dobréé ráno.Dnes jsem v 8tt+2 a nemám vůbec žádné příznaky těhotenství.Prsa mně nebolí prostě vůbec nic.Myslíte si že to je vpohodě.Mám trochu strach.Dí ky moc za odpovědi.

... buď v klídečku, já jsem v devátém týdnu taky byla celá nesvá, žádná nevolnost ani chutě, prsa nebolela ani nerostla, bříško bylo taky v pohodě, žádné píchání, bolení, zvětšování ... To jsem vlastně měl až tak do 16. týdne, pak se mi začal vyvalovat špíček, teď jsem 18. týden, bříšku říkám svíčková se šesti, vypadá jak přejedené, ne jak těhotné, ale už se něco děje. Teď už jen čekám, kdy mě vetřeleček pořádně nakopne :s:

Ahoj, nestrachuj se, mě teda prsa bolely, ale byl to jediný příznak, který jsem za těhu měla. Blinkání se mi vyhlo úplně obloukem. Každá to máme opravdu jinak. Neboj a papa ;-)

ahojky, buď ráda :dance: Každá těhule to prožívá jinak, mně za začátku bolely prsa, pak to ustalo, ale zase mi začalo být špatně...sice jsem nezvracela, ale nebylo to nic příjemného. Pokud nekrvácíš nebo nešpiníš, mělo by být vše v pořádku :*[]:

ahojky to je normalni, priznaky dost kolisaji, nekdy je mas , nekdy nejakou dobu ne.,..mela jsem to stejne....

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka