přihláška do školky
ahoj holky,
synovi budou v lednu 4 roky a tak chceme na jaře zkusit zápis do školky. Chci se zeptat kde zístak přihlášku ,jestli má každá školka vlastní nebo každé město nebo městská část má nějaké univerzální a co jw všecko ještě potřeba oběhat než tam půjdeme? Děkuji moc :a:
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.





















