Předávkování vitamínem A | Moje těhotenství.cz

Předávkování vitamínem A

Obrázek uživatele Mirka K.

Ahojky, právě jsem se vrátila z roční prohlídky dcery a jsem z toho docela mimo. Pan Dr. mi řekl, že Adélka má oranžovou kůži, protože jí dávám hodně zeleninových příkrmů. Kámen úrazu je v tom, že jí ty příkrmy nedávám vůbec, jí to samé co my, akorát ne kořeněné. Mrkvičku má tak dvakrát třikrát týdně, proto si myslím, že z toho to být nemůže. Uvažuji o konzultaci u jiného pediatra. Nesetkaly jste se s tím některá? Mám docela obavu. Předem děkuji za názory.

Obrázek uživatele Mirka K.

játra nepapkám ani já takže to jsem v klidu.Už jsem klidnější. Uvidím co mi řekne příště. PA

Obrázek uživatele Blue Jane

Hele, a nezapomněl si pan doktor náhodou sundat lyžařské brýle s oranžovými skly? Že by nějak blbě viděl... Wink

Obrázek uživatele Mirka K.

každopádně o tom stále přemýšlím a prohlížím jí a docházím k názoru, že už je doktorův pokročilý věk znát.

Obrázek uživatele Blue Jane

A nemá prostě jen takovou snědou opálenou kůži po některém z vás, rodičů? To by musela sníst té mrkve pořádná kvanta...
Jinak je opravu tak oranžová ve srovnání s ostatníma dětma?

Obrázek uživatele Mirka K.

děkuji za reakci a omlouvám se, že píši až teď, my jsme normálně bílý, takže po nás to nemá. Právě, že se mi vůbec nezdá oranžová, každej se divil co to ten doktor vyplodil. Za měsíc tam jdu znova tak jsem zvědavá co nám řekne. Jinak uvažuji o jiném pediatrovi nebo aspoň konzultaci někde jinde.

Obrázek uživatele Mirka K.

právě baští to samé co my, kupované dostává akorát ovocné přesnídávky. Taky jeho reakci nechápu, proto jsem žádala o radu. Jestli mi za měsíc řekne to samé obrátím se opravdu jinam. Díky za reakci.

Obrázek uživatele stistko

Ahoj. My jsme teď také byly u doktorky, malé je sedm měsíců a doktorka mi říkala, že má trochu oranžový nosík, že je to z toho, že jí hodně mrkvičky. U nás je to docela pravda, protože mi jí zeleninku vážně docela dobře a mrkvičku měla skoro ve všem, takže to máme jen trochu omezit. Prý se začíná nejdříve zabarvovat nosík, pak prstíky a pak kolem pusinky. Malá jí mrkev celkem dost a má jen trochu naoranžovělý nosík, takže si myslím, že aby bylo mimčo celé oranžové z mrkvičky........, to by muselo sníst asi kilo mrkve denně :-). Myslím, že je to nesmysl.

Obrázek uživatele Mirka K.

taky si myslím, že je to nesmysl, koukal jí hlavně na nožičky, ale mě příjde spíš bledá než do " oranžova " Schválně jsem se ptala i několika lidí a všichni mi potvrdily že je to nesmysl. Takže uvidím co mi řekne za měsíc a popřípadě si najdu jinýho dr. Kilo mrkve nesním ani já a i když stále kojím tak si myslím, že ode mě to taky mít nemůže. Díky pa

Čekáme páté miminko

Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

Ahojky holky, ted mi psala kattyy, že už porodila. 22.2. ve 2.43h se jim narodil syn Šimonek má 50cm a 3076g. Není to úžasná zprávička? Já když jsem to četla, tak mi ukáplo pár slziček.

novinky.cz/ekonomika/finance/192798-financni-urady-jdou-po-maminkach-ktere-si-vydelavaji-na-internetu.html

Ahoj holky, kdo máte zkušenost moc prosím napište. Na netu jsem našla spoustu nabídek na kojeneckou výživu Bebilon /Polsko/ - měl by být stejný jako náš Nutrilon akorát za mnohem lepší cenu.. Používáte někdo? Jak jste spokojené? Moc děkuju za radu a pomoc - člověk se snaží ušetřit každou korunu, ale samozřejmě néé za každou cenu...

Ahoj holky, kdo máte zkušenost moc prosím napište. Na netu jsem našla spoustu nabídek na kojeneckou výživu Bebilon /Polsko/ - měl by být stejný jako náš Nutrilon akorát za mnohem lepší cenu.. Používáte někdo? Jak jste spokojené? Moc děkuju za radu a pomoc - člověk se snaží ušetřit každou korunu, ale samozřejmě néé za každou cenu...

ahojky holky ,které používáte sunar.jak Vám po něm dětičky kakají.já mám holčičku 21 měsíců a co dáváme sunar mám pocit ,že se ji chodí šptně na stolici.má tvrdé kakání a dost velké.pak se bojí kakat a pláče.je mi ji líto.máte taky někdo problémy s kakáním?

Hezký den všem,
moc ráda si pročítám všechny příspěvky na této stránce. S přítelem jsme se rozhodli, že letos na podzim se začneme pokoušet o prcka.Tak jsem se chtěla zeptat zasloužilých matek, zda před plánovaným otěhotněním používali některé potravinové doplňky, vitámíny atd.

holky, vecer na zacala pipat NANNY - monitor dechu, ale rovnou hlasito. letely sme manzou po schodech jak blazni. manzel tam byl prvni, vypol monitor, ja jenom koukala cela kamena z dalky. no na malou jsme videla, nehybala se, a prisahala bych ze mela promodralou pusinku!!!!!!! manzel v soku, ji vzal poklepal s ni, nic. pak na ni kriknul a pak znovu poklepa. pak zacala brcet.

Ahojky jak se máte?
právě jsem našla článek, tak si ho přečtěte a snad s tím některá z vás nebude mít problémy. http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/192798-financni-urady-jdou-po-ma...