porodnice Neratovice

29.12.2013

ahoj holky nebudete někdo rodit v Neratovicích,nebo nerodily jste tam ted někdy? já před 4 lety dcerku a byla jsem spokojená, tak bych tam chtěla znovu, snad se to tam nezměnilo

Kliknutím vložíte smajlíky:

2008 a 2010 a ted se tam chystám rodit znovu :) Jinak mě rodila druhý porod Miládka a bylo to super skvělé úžasné, škoda, že už tam nepracují....ale já si jí domluvila a doprovodí mě tam, takže jí budu mít zase u porodu :)

In reply to by Pechy

to chápu :///: ty jsi také z Kobylis? já hlavně řeším jestli mě tam bude mít kdo dovézt jinám nechci tak jsem zvědavá a už jsi tam objednanaá na tu kontrolu? ty jsi také 28t?

In reply to by Ivete

25, ale nikdy nevíš :-) mě odveze manžel,to mám v pohodě,bez něj si porod neumím představit. Jinak jsem taky z Kobylis,bydlím přímo na Ládví na metru. Objednaná nejsem,to se objednám až nějaký 34 tt,myslím,ze tak jsem to dělala s klukama.

In reply to by Pechy

já bydlím také na Ládví na metru kdyby jsi měla zájem můžeme někdy vyrazit s kočárkama na pokec, mám doma 4l holčičku

Ahoj :a:

Já první dítko květen 2012 a naprostá spokojenost a druhé každým dnem, jezdím tam teď na kontroly. Co jsem zjistila, proběhly velké personální změny, není Milada Barešová, Věra Nováková, Štěpán Budka...kdyby ses chtěla zeptat na něco konkrétního, ptej se ;)

pa :a:

In reply to by inulka

Ahoj moc děkuji, prosím tě a stačí opravdu objednat se až na 33t na ko? nevíš co je třeba sebou do porodnice? tenkrát nám skoro vše půjčily tak nevím a seznam se mi na netu nepodařilo najít, ještě jsem koukala , že tam mají kromě epiduralu nějaký nubian nemáš prosím zkušenost? držím moc palečky doufám že se to nezhoršilo já byla moc spokojená ale jsou to 4 roky tak držím palečky at je vše ok a hlavně rychlý porod, měla jsem možnost využít té vany a super

In reply to by Ivete

Ve 33tt si zavolej a objednají tě na první monitor a poradnu na 36tt. Monitor je pořád ve druhém patře, oranžové dveře, případně točí v porodnici. Za ten rok a půl, co mám od sebe děti já, je toto stejné. Zkusím ti poslat odkaz na ten seznam. U prvního jsem taky dostala vše, jen jsem musela mít vlhčené ubrousky. Mám v tašce stejně nějaké vložky a pleny, kdyby měli plno a skončila jsem v Mělníku. S ostatním neporadím, rodila jsem ve 41+3tt vyvolávaně a skončila po dvou dnech pod kudlou, neb malej prostě ven nechtěl. Teď mám dva dny do termínu a nic, tak se bojím repete...koukala jsem, že jsi 28tt, tak třeba až se po porodu trochu zajedeme, podám čerstvější info ;)

In reply to by Ivete

Ahoj :a:
mám, jsi hodná, že sis vzpomněla :k: Malej, náš nejmenší :s: , se narodil 3. ledna. Nakonec to nevyšlo přirozeně, šla jsem nakonec na plánovaný císař, neb se 2. ledna ukázalo, že je dítko napříč, takže odpoledne nástup a druhý den sekce. Jak já se děsila! A všechno všechno všechno bylo perfektní. Ač se personál obměnil, pověst zůstala, všichni maximálně vstřícní, ochotní, usměvaví a milí. Dokonce nám pohlídali staršího, aby táta mohl být u prvního ošetření. O tom se nám ani nesnilo! Mysleli jsme si, že bude moct přijít až na návštěvy, když nemáme hlídání. U prvního jsem měla nadstandard a teď - když u mě muž stejně nemohl být kdykoliv, protože se staral o staršího (1,5roku)- byla jsem na obyč čtyřlůžáku a super - byla jsem tam dva dni sama a pak s jednou holčinou. I sestřičky na dětském byly perfektní. Prostě numero uno, není nad čím váhat!
Teď budu držet palce já :dance:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

to máš pravdu, jak jsem ti psala tak jsem koukala na Motol a návštěvy tam jsou jak za komoušů v nějaké místnosti děs, když jsem ted byla v Nerat. i s dcerou před 4 lety tak tam normálně návštěvy byly na pokoji, takže asi pojedu přesto vše co jsem tam ted zažila stejně do Nerat :///:

In reply to by inulka

Ahoj moc děkuji za odpověd, jsem ráda že to máš za sebou, já jsem 13. ledna omdlela v metru a byla jsem 24h v Nerat. na pozorování, ale byla jsem z některých doktorů mimo, strašně se to tam změnilo, ale jak píšeš sestry super, pro jistoto jsem si to ještě zařídila v Motole, ale stejně nakonec asi Nerat. vyhrajou je to tam takové domácké, to s tím malým teda koukám, to je fakt super já mám 4l holčičku a také řeším jak to vše stihneme a kor když nemáme hlídání, ale trochu si mě uklidnila,že by v nouzy mohla jet s náma, at krásně rostete opatruj se a přeji hodně zdravíčka!!!!

In reply to by inulka

jsi moc hodná děkuji :s: to by jsi byla moc hodná, hlavně ti držím palečky atˇto máš rychlejší :s: já měla první porod také děsný tak se strašně bojím už ted a představa že bych šla ještě do nějaké jiné porodnice kterou nemám vyzkoušenou to mě děsí :n: ale kdo ví jsem z Prahy 8 a třeba mě nebude mít kdo odvézt a sanita ta by mě hned vezla na Bulovku jedině tágem , atˇto máš brzy za sebou opatruj se držím p :s: alce a dej vědět, děkuji :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka