Porodnice Hradec Králové a porod koncem pánevním

16.02.2014

Ahoj maminky které rodily v Hradci a měli miminko otočené koncem pánevním,navrhli Vám hned císařský řez nebo jste rodily normálně????

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, v HK jsem sice nerodila, ale všude to bude nejspíš podobné. Zálezí na více faktorech:
1. zda jsi prvorodička nebo už máš za sebou alespoň 1 porod. Pokud jsi prvorodička, tak tě nejspíš KP rodit nenechají.
2. pokud už za sebou alespoň 1 vaginální porod máš, záleží na velikosti miminka (předpokládané váze a hlavně poměru hlavičky a tvé pánve..) Pokud máš dostatečně širokou pánev a miminko není moc veliké, nemá špatnou polohu (např. zaklíněnou nožičku), pupečník kolem krku a pod, tak to možné je.. ale i tak to je pro miminko větší riziko a hodně dobře bych to zvážila. To, že je porod většinou delší a pro tebe bolestivější je to poslední.. Já osobně mám za sebou 2 císaře a raději bych si nechala břicho rozřezat 3x, než nějak děti ohrozit..

Ahoj já rodila v roce 2010 syna KP císařským řezem.Zeptají se tě jestli chceš rodit normálně,ale podle mého je to jasně daný sekcí.Nikdy bych to neriskovala.Protože pak ty následky....už bys to nikdy nevzala zpět.A ted před 2 měs. jsem rodila druhého syna také sekcí.Oba císaře jsem měla ve spinální anestezii pokud je vše vpořádku seš za hodinu ze sálu na JIP kde strávíš 8hod a pak šup na pokoj.Jen malé upozornění.Doktoři jsou skvělí,ale sestry hrůza!!!Po císaři málo péče od sester.
Měj se :a:

Já jsem rodila v HK.Neměla jsem teda KP,ale šla jsem na vyvolávání,přenášela jsem 13 dní.V 7 ráno mě napíchli na oxytocyn,měla jsem bolesti hned po minutě,ale krátké.Bylo to fakt strašný.No nicméně malá nesestoupila a nikdo nechtěl udělat rozhodnutí,až musel přijít primář,udělali mi císaře a malá se narodila v 16:47. Nebo spíš za pět minut dvanáct.Hodně si potrpí na přirozený porod.Ale moje kamarádka tam rodila asi před 3 roky,taky Kp a měla naplánovanýho císaře.

Jsem hodne zvedava na komentare ostatnich! Moje sestra rodila predcasne, porod se rozebehl prilis rychle a mala byla KP, do nemocnice prijela v podstate s nozickou ven...takze uz se na nic neptali a malou porodila KP 35+2 a dcerka byla pri porodu drobna - 2100g. Male pri porodu zlomili nozicku a kvuli spatnym kyclim mela trminky... Tu zlomenou nozku ma doted spatnou,tak urcite dobre zvaz zda si nezazadat o cisare sama! Koukni i na diskuze na netu, ty komplikace byvaji caste a nevim zda to za to stoji...osobne se divim, ze Ti ho hned nenabidli...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka