Porod dle poslední mentruace

27.05.2009

Ahoj berušky, myslíte si, že je možný, abych rodila podle datumu, který mi vyšel podle poslední menstruace? Tj. datum 13.6.? Podle utz mám ale výpočet až na 7.7. To mi ale připadá jako strašně dlouhá doba, zdá se mi, že to už mi to bříško nemá ani kam růst jak už je veliký. Doktorka se ale řídí tím datumem v červenci, ale přitom i chlapeček je větší, než by měl být....No raději už jsem si nachystala tašku a byla bych šťatná, kdyby už nás chtěl mrňousek vidět i zvenku..připadá mi, že už to nevydřržím.Papa a děkuji za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky možné je všechno moje doktorka se teda řídí datumem podle PM to je 14.7 já termín podle ultr.nemám ale zase mám podle pohybu 30.6. a podle ultr. je tak o týden větší .tak taky nevím kdy přijde na svět ale neboj mimi se rozhodne samo že chce ven :a:

Většinou je přesnější termín s ultrazvuku a taky pak záleží jak je mimnko připravené jestli ho pak budeš mít už sestuplé dole a tak,i když já měla rodit 4.5 a rodila jsem 30.4 a to mi dr.říkal,že nejsem ještě připravená ani malej nebyl dole,jen jsem měla silné poslíčky a šup začla mi odtékat voda a bylo to však uvidíš jak to bude ještě máš párr týdnu časík :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka