Podruhé jsme se narodily, ale žijeme!!!!Holky, stačí vteřina a je všechno jinak!!!! | Moje těhotenství.cz

Podruhé jsme se narodily, ale žijeme!!!!Holky, stačí vteřina a je všechno jinak!!!!

Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Šla jsem dát opuštěnýmu haldovýmu pejskovi, co se tady potuluje dneska celej den, kousek salámu a Carol vodítko jen tak přehodila přes zabržděnej kočárek přes rukojeť.No a Carol se něčeho lekla a vodítko se zaháklo a letěl za Carol i s Valinkou celej kočár, vláčela ho za sebou, přes trávu, chodník, ulici, silnici asi 250m, kočárek lítal ze strany na stranu až malá vylítla,kočárek asi zřejmě přes ní, pak nákup. Kočárek lítal ze strany na stranu. Já řvala jako amina, malá ležela na bříšku v listí, nehejbala se!!!!!! :jawdrop: Pak jsem jí rychle zvedla ze země a žije!!!! A po malim uklidnění se zase smála!
  Před tim spinkala a tak byla v šoku, co se to s ní děje. Ve mě by se krve nedořezalo. Brečela jsem jako blázen, lidi kolem přihlíželi a NIKDO mi nepomohl, jen jeden hodnej pán, co mě zná ze sousedství.Naháněla jsem Carol s kočárkem po okolí.Ale Carol nešla z toho leknutí vůbec přivolat! Kočárek je totálně rozbitej, teda jenom korbička, jinak jsou jenom škrábance, ale zachránil Valince život! A Valinka? Nemá ani škrábanec, jen chvilinku plakala a když jsem jí zvedla, začala se na mě smát! Ještě teď brečim, jaká jsem kráva a nechala malou od sebe dva metry jen tak, ale jsem poučená a děkuju bohu, že se jí nic nestalo. Vyčítala bych si to dosmrt! Valinku sleduju, jestli jí něco neni, ale chová se stejně jako vždycky. Stálo při nás obrovský štěstíčko a dědeček, kterej už nežije, jí asi zezhora opatroval jak nejvíc mohl!!!

  Komentáře

  Obrázek uživatele Lenča 87

  Koukám tedy že máte první hrůzu za sebou. Ani se ti nedivím, že jsi u toho brečela. Jinak to že tinikdo nepomohl - to je holt v dnešní době normální. Lidi mají dost svých starostí a přece nebudou pomáhat matce s malým dítětem, když jí pes utíká s kočárkem ve kterém to dítě leží. Holt na to si už musíme zvyknout. Jinak jsem ráda že se Valince nic nestalo. Já jsem jednou hlídala mimčo kamarádce a šla jsem po cestě mezi byty a jedno auto coufalo a debil řidič si otevřel dveře aby viděl na cestu ale že tam stojím já s kočárem to už neviděl a těmi dveřmi nás smetl - kočár na zemi, miminko vysypané a já do krve sedřené nohy. Byla jsem tenkrát úplně v šoku ale kašla jsem na to že ze mě chrstá krev a letěla jsem k malýmu. Naštěstí mu nic nebylo a ten debil řidič ani z toho auta nevylezl jen jeho žena a když viděla že já jsem ok tak odjeli, ale že by mohlo být něco s malým to jim bylo fuk - prostě děs a hrůza.
  U Valinky stáli všichni svatí jak se říká. Jinak náušničky máte krásné a jak jsi psala o tom dudlíku, tak já ho sem tam taky strčím do pusy a při každým dokrmování zkouším mlíko z lahve, neboť na hřebu ruky to nepoznám :s:
  Jinak se máme s Verunkou střídavo oblačno, však si můžeš počíst pokud ti top Valinka dovolí. http://www.mojetehotenstvi.cz/blog/lenca-87
  Mějte se krásně a dávejte na sebe pozor Smile

  Lenča s Verunkou

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Jéé, ahojky Leňulíčku! :k: Pápá
  Moc děkujeme za příspěvek a za pochopení a věř, že mi fakt bylo hrozně a ještě i teď to na mě sedne.. Sad :\\:
  Ale snažím na to zapomenout, ikdyž myslim, že snad za dvacet let se tomu s chutí od srdce zasměju, jinak moc ani ne.. Pořád to vidím.. Když se malá směje, mam radost, že je o.k., ale jinak mě to moc dojímá, jak je to úžasné a že jsem o to nádherné a nejcenější stvořeníčko, co mi mohlo potkat mohla přijít a to mi dojímá k slzám.. :r: Holčička :#~: Ale zpět k vám! :c:
  Zrovna jsem se Tě chtěla zeptat, jak se daří, jak se máte, co Ty a bříško, jizva a tak celkově vaše cvičeníčko? Snad lepší, ale to si ostatně za chvíli můžu přečíst asi sama, moc děkuju rovnou za příspěvek, kde vás najdu, ať tady nemusím lovit a pátrat, kde je o vás nějaký info. Smile :qu: :\x:
  Mějte se taky moc krásně a rostete ve zdravíčku! :c: Pápá

  Obrázek uživatele blablablanicka

  tak dlouho jsem o vás nečetla a teď tohle??? Jsem moc ráda, že to aspoň dobře dopadlo a Valince se nic nestalo!!!! Aspoň vidíš, že na tom pořekladle o té dobrotě a žebrotě asi něco bude. Hlavně že to dopadlo jak dopadlo a ty ses poučila Jednička
  Tak už žádný nehody, holky zlatý boubelatý Wink
  Pápá

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  čauky Blanííí! No tak to vidíš. K Vánocům dostane novej kočárek a hlavně HELMU, kaskadérka naše jedna! Já už se pomalilinku z toho snažím vzpamatovat,ale je to hend vedle našeho baráku a tak to vudim asi už pořád. Ale hlavně, že to dopadlo, jak to dopadlo a že se nestalo nic horšího! :jawdrop:
  A copak Ty a Adélinka? Jak se máte holky zlatý? :c:

  Obrázek uživatele blablablanicka

  Je dobře, že už to bereš i s humorem a je i dobře, že si to budeš dlouho pamatovat. Takhle si Valinku :°O°: už vždycky ohlídáš Wink .
  My už se chýlíme ke konci šestinedělí :qu: . Rány už jsou téměř zahojené, Adelínka si už tvoří režim a asi se brzy budeme stěhovat. Moučnivku jsme i pokořily, ale u toho sosání :$}: zlobí furt a ještě se u toho začala vztekat :^O^: , tak nevím, čím to je :#o: . Čmelda mi vypátrala to nastřelování, tak pořád váhám a náušničky máme jen na skříni. A vy už jste na nich byly? Jak jste to zvládly? Pošli fotky Holčička .
  No a to je asi od nás vše :#o:
  Pápá

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  http://www.mojetehotenstvi.cz/vali-po-pichnuti-nau-nicek
  To si piš, že si už jí bubu hlídat! Víc, než cokoliv jinýho :w:
  Sosání mi moc mrzí, my s nímměly taky problémy a jaký! Takže já Ti asi moc poradím a co Kytiii? Ptala jsi se už jí? Už sjte po 6 nedělí? :jawdrop: Tý brďo, to to teda letí! :#~: naušničky mi povídali, že je ideální nechat píchnout až po druhé Hexa vakcíně. :$$: :#o: :#~:

  Obrázek uživatele blablablanicka

  :$$: teda to už je ženská Jednička . Moc jí to s těma náušničkama sluší a jste obě moc šikovný, jak jste to zvládly :qu: . Doufám, že mi budeme taky Koulení očima
  Po šestinedělí ještě nemáme, ale už v úterý se dočkáme :\x: . S tím sosáním ji vždycky nějak ukecám, tak to víc neřeším. Dokud pije a jen kojíme, jsem spokojená Smile . Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by to už nešlo. A Kytii už jsem tu dlouho neviděla, ale je fakt, že sem teď moc nechodím. To jen dneska jsem tu dýl, páč holky ze skypu asi někde flámujou :s: . S tou dobou na to píchání vím, že každý říká něco jiného, u nás píchají už od měsíce, ale nastřelujou až od třech, tak zatím nikam nespěchám. Asi si fakt počkáme do těch tří na to nastřelení. I když už se nemůžu dočkat až taky budeme mít tu naši princeznu Holčička se vším všudy. Ale dík za vaši zkušenost :+^*: !!!!
  Pápá

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Děkujeme, ale jakmile má naušničky, už to neni takový miminko, jako to bylo. Dáš sem nějaký fotečky malý Adušky?
  Rádo se stalo! Neni za co! A to je jasný, dokud sosáníčko aspoň trošku jde tak to neřeš, možná to bude spurtík malinkeja nic vážnějšího to nebude. Já malou od samýho začátku špatně držela, ona mi nesprávnou technikou rozkousala bradavky, pak z toho všeho mi špatně a málo vytahala mlíčko z prsa a záněty byly na světě a od tý doby už malá psro nechtěla, jen v noci a to jenom zřídka a ještě se stejně musela dojíst z flaštičky. Sad
  Ale neřeším to! Hlavně že je na MM a jakým způsobem ho bude konzumovat, to už je celkem jedno, ale bojovaly jsme co to šlo, Míša už mi řikal, ať jí nemorduju, když nechce, ale pak jsme to nakonec vzdaly.
  Ale vy to vydržte holky šikovný a mějte se krásně a zas někdy.
  (moc mi mrzí, že na Skype nemam času moc a když, tak na holky nemam štěstí. Sad )
  Pápá

  Obrázek uživatele blablablanicka

  No, rozkousaná jsem taky permanentně, ale jen na jedný straně, tak nevím, čím to :#o: . Dokrmovat :$}: zatím naštěstí nemusíme, tak se modlím ať to vydrží. Dobře si pamatuju jaká to byla pakárna :sick: .
  Vím jaký vy jste měly problémy a docela tě obdivuju, žes to nevzdala dřív. Já bych asi takovou trpělivost jako ty neměla.
  Tak si ve zdraví užívejte ten teplý listopad a brzy zase pa.
  Pápá

  Obrázek uživatele arilen

  cetla jsem to tu se zatajenym dechem, to je teda desnej zazitek Koulení očima ... clovek si nekdy ani neuvedomi, co vse a najednou by mel hlidat, nebo predvidat, aby se neco neprihodilo. No ale hlavne, ze se Valince nic nestalo a obe dve jste to, holky, preckaly ve zdravi. :k: Valinka ma tam nahore urcite svyho andelicka straznyho, treba prave dedecka, jak pises. A co pejsek, dohnala jsi ho?

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Ari, psala jsem už jednu dlouhou výstižnou zprávu Tobě na příspěvek, ale něja se to neuložilo, tak to shrnu.. Smile
  Bylo to maso, děs a hrlza, už to nikdy nechci zažít a pes se našel, jeden hodnej pán duchapřítomně vybehnul z bytovky i s vodítkem a načí čubinku připnul, sice štěkala, co nikdy nědělá, jak byla vystresovaná a bále se všeho, co viděla, ale máme jí. Smile

  Obrázek uživatele zzuzík

  Jejda Jani, to je teda mazec....nedělej si výčitky, vše dopadlo jak mělo. Až budou drobci lézt, tak to bude teprtv hlídačka.
  My jsme šly s naší mami po městě a ona mi ukazuje něco ve výloze, já se otočím, pustím kočár, ten se rozjel a měl to asi metr od uličky která vedla dolů dost z kopečka :(, ...upozornil nás jeden pán...strašně trapnýýýýýý...mně bylo fakt špatně!! 2 blbý ženský krafaj u výlohy...hrůza A o to tam byla rovina, vživotě by mě to nenapadlo, teď kočár nedávám z ruky !!
  Tak jsme aspoň poučené pro příště ! papa a opatrujte se Srdce !!

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Ahojky Zuzíku! Moc děkuju. :k: Jinak jste si teda taky musely užít. Je to pak vteřina! A až pak člověku dojde, co se stalo a nebo,co se mohlo stát. Kousek od toho, jak Valinka padla, je uražená tyč od starých šňůr na prádlo, co jsou pro bytovkáře všechny a je nijak nězabezpečená. No, kdyby na ní padla obličejíkem, měla jí proraženou skrz celou hlavu. Pak mi napadlo večer, že mohla mít zaraženou brzdu na rukojeti kočárku do hlavy, do tý fontanelky, atd. atd. a ještě spousta dalších hrůzných případů. :jawdrop: Ne :r: :jawdrop: Opatrujte se moc! Srdce :w: Je to to největší štěstí, co nás mohlo potkat, ti naši mrňouskové! Srdce :w:

  Obrázek uživatele Alča7

  Ahoj Jaňulíku, až si mě rozbrečela. Taky tamnahoře mám dědu a věřim, že na Jiříčka dává pozor.
  Hlavně že je všechno v pořádku a Valince se nic nestalo. Já mám někde šílený můry a kolikrát mě napadnou úplný šílenosti. Zrovna včera při žehlení mě jedna napadla - aby na něj třeba nespadla žehlička. A počkej až začnou lézt a chodit. Asi si ho uvážu k tělu.
  A ještě jedna věc, ty za nic nemůžeš!

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Ahojky alenko. Joo, tě mrzí, že jsi si poplakala, ale aspoň nemam klávresnici mokrou sama. :r: :///:
  Pokaždý, co se na malou podívám, děkuju tam nahoru, že se jí nic nestalo, celej život bych si to vyčítala, že díky mojí neskutečný blbosti se tohle stalo! Jsem nejšťastnější člověk na zemi a už nic víc si nepřeju! Ne
  koukám, že máš taky dost katastrofické představy! Ale toje dobře, ikdyž já je mám pořád, ale stejně mi souhra blbých náhod překvapila a byla rychlejší, než já! žehlička by byla taky tragická! Já, když jdu kolem malý lehátka a nesu třeba hrnek s vařícim čajem, tak jdu radši metr okolo, kdyby mi ruplo ucho od něj, abych jí neopařila atd. Už si přijdu jako blázen, že všechno vidim tak černě, ale bohužel, obzvláště po včerejšku už asi jiná nebudu! :-g(

  Obrázek uživatele JaMiOn

  hrůza. Opravdu. hlavně že se nic nestalo. Příště budeš vědět že je lepší psa vůbec ke kočárku neuvazovat-ani nepřehazovat vodítko.Nikdy nevíš co pes udělá. Ale hlavní je, že je vše v pořádku. No muselo to být hrozné. Ještě že spadla do listí a ne na silnici-na beton Koulení očima

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Jami, přesně tak, už jsem se poučila, zanadávala nad svou neskutečně velikou blbostí, která nezná hranic a bohužel, čas nevrátim! Doufam, že si malá z toho nic pamatovat nebude! :r:

  Obrázek uživatele rena88

  Ahoj Jani, ježiš to je fakt hrozný zážitek..ale je to přesně jak píšeš..je to vteřina a prostě se může něco stát kdykoliv..to mě děsí..určitě si nic nevyčítej, nikdo něco takového nepředpokládá..stalo se, čas nevrátíš..důležité je, že je Valinka zdravá!!! Srdce Srdce

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Díky reny! Mě vždycky dokážete povzbudit, ale někdy mi i vaše úžasný komentáře rozpláčou. Ale štěstím, jak jste na mě hodný a stojíte při mě! Jste zlatíška! Opatruj malýho jako v bavlnce! Srdce

  Obrázek uživatele PEvík

  To je teda síla, mám úplně husinu, ještě, že se malé nic nestalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Evíku, děs a hrůza. Nikomu nepřeju! Pořád to vidim před očima a asi už uvidim napořád!

  Obrázek uživatele mikoss

  Brrr, takové šoky po ránu. Koulení očima Jsem to četla s otevřenou pusou. :O No já bych se zbláznila hrůzou, to muselo být strašné. Mám z toho úplně husí kůži. Ještěže to dobře dopadlo. Čert vem kočárek, hlavně, že se Valince nic nestalo. Ale jak to vlastně dopadlo s Carol?

  Obrázek uživatele Jaňulík 1

  Miki, to Ti teda povim, bylo to šílený! Alehlavně, že je Vali o.k.! A s carol? Hodně lidí mi řiká (a bohužel i příbuzní), ať jí necháme zastřelit a nebo dát prostě úryč. :w: :jawdrop: Ale kdepak, nic takového se konat nebude! Je to naše druhé dítě, ona za to nemůže, malou miluje a tohle jsem udělala jen a jen já a moje blbost a nepřemejšlivost! A hlavně, jsemsi to udělali my sami, když byla jako štěňátko, tak když bežela třeba do koupelny, tak jsme se přikrčilik vaně a bafnuli na ní a ona se lekla. a od tý doby se bojí a je lekavá,. tak tim spíš jsem tomu měla předejít a předvívat, ale bohužel, nestalo se tak. Ale hlavně, že máme malou u sebe v pořádku! :#~: :c: :c: :c:

  Obrázek uživatele mikoss

  Néé proboha to nedělejte. Ona přece nechtěla malé ublížit :jawdrop: :jawdrop: To nemělo s miminkem nic společného. Valinka se toho účastnila jen omylem. Kdyby ji třeba napadla, tak to je o něčem jiném, ale tohle by nebylo fér! To s tím lekáním byla vážně blbost, to ti řeknu. Ale neutrácejte ji, ona za to nemůže! Ne

  Stránky

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

  Holka nebo kluk

  Dobry den, 

  prisla jsem zde s dotazem ohledne presnosti pohlavi miminka.Do 21 tt me vsichni doktori ujistivali, ze je to holcicka...

  Doprovod u porodu

  Dobrý den,  mám na Vás dotaz, co je dobré vědět pro doprovázející osobu u ...

  Screening v 36

  Zdravím,je mi 36,mám 17 a 11 holky a 2x už jsem potratila.Naposledy loni.V 10tt přestalo být srdíčko a ve 12tt jsem částečně sama...

  Holky,musím říct že malá se vůbec fotít nechtěla,nevím co to do ní vjelo ale jakmyle uviděla paní fotografku tak začala hrozně brečet :^O^: Nechtěla se vůbec usmívát,je to na fotkách vidět,jinak ona je strašný smíšek,chvilku nezavře ústa Smějící se mimčo Měli jste vidět jaké opičárny jsem ta

  Holky, prosím poradte..... malá má už 3 dny průjem, ale takový, že ráno má normální stolici a odpoledne nebo večer vodnatý průjem. A od včerejška mám průjem i já. Je to hrůza, jak to ve mě hrká, chodím na wc tak max. 4 denně a dieta nezabrala. Mám teplotu 37,4 st.C. Prosím poradte, jaké léky na to můžu v těhotenství.

  Ahoj maminky. Vy co už vozíte prtě v golfkách. Poraďte, podle čeho vybrat... Na co dát bacha? Máte nějaký tip na golfky, které se vám osvědčily? Díky moc za každou odpověď! Pápá

  Mám fusak od ivema baby, na kolik myslíte že můžu dát otáček ždímání, nerada bych aby se zničil a zas na druhou stranu, aby co nejdříve uschnul. Díky

  Ahoj holky.
  Brala jste některá Calibrum BabyPlan před otěhotněním?A pomohl vám?
  Jen pro jistotu je tento přípravek bez předpisu,nebo si ho musíte nechat doporučit od dr. ?

  Holky pomoc, nevím už co mám dělat. Malej měl teplotu a červený v krku v neděli. Dali mu antibiotika. Teplotu už od pondělí nemá. Ale má bolení a průjem asi z těch antibiotik. Dnes v noci se pořád budí a nechce ani jíst. Jak mu dám prso, zuří. Jak ho položím řev, kroutí se, ale když mu pomáhám se vykakat teploměrem, jen si uprcne a nic. Řve dál.

  Ahojka holky, ono to sem ani tak moc nepatří, ale když už si vlastně povídáme o všem...Přítel chce, abych si napsala dopis Ježurdovi, že z toho pak něco vybere pod stromeček. Ale mě vlastně vůůůbec nic nenapadá, co bych chtěla. Dostanu od něj nový mobil, po tom opravdu toužím, starý už je starý a rozbitý, ale co dál? Ještě si mám napsat o dáreček tak za 500 Kč.

  Holky - mamči - chtěly bychom teď ve 4, 5 začít chodit plavčit - máme vyhlídlý bazén v chomutově...jenže kámoška mi říkala, že v té teplé vodě se rychlej rozmnožují bacily a vůbec, že je to fuj tajbl a jezdit MHD že je teď taky blbý...Jenže představa zimy strávený doma a v lese mě dosti psychocky děsí. Mám tu pár kamarádek maminak, ale aktivita je aktivita.

  Holky zajak dlouho vam prislo porodne a rodicak od podani zadosti

  Zdravím děvčata. Pápá