po píchnutí uška z něj nic neteče

06.12.2012

Ahoj holky, včera ráno jsme byli se synem na ušním, píchali mu ouško. Je to už po 3. za jeho 4,5 roku. Vždycky mu pak z něj vytékal krvavý sekret, ale teďka nic, ani včera, čekala jsem, že sand něco do rána a taky nic, ucho má suché, čisté, ale prý ho nebolí. Má od včera ATB, ty s hrůzou sní. Ale bojím se, aby se mu dírka po píchnutí nezalepila a ten hnis nemohl ostéct. Chtěla jsem volat na ušní, ale nejdřív jsem si říkala, že se poptám vás, možná je to normální. Možná ten zánět nebyl ještě tak rozjetý?? děkuji za vaše zkušenosti

Kliknutím vložíte smajlíky:
irena1111

Ahoj, s dcerou jsem tohle zatím řešit nemusela, ale já jako malá jsem byla na píchání s ušima mnohokrát než jednoho doktora napadlo mě pořádně vyšetřit a zjistili, že mám špatně otočenou nosní mandli. Vyndali mi jí a od tý doby jsem s ušima problémy neměla tak se kdyžtak zkus poradit s dr.

ahoj, konkrétně s tvým dotazem na odtékající hnis ti neporadím, ale pokud synek takhle trpívá záněty středouší, zvážila bych možnost léčby laserem, místo odporného bolestivého píchání.. Nevím, kde všude to dělají, ale stojí to cca 150,- a jde se na to ještě druhý den.. Jen se posvítí do ouška, malý ti mezitím bude nahlas počítat do 30ti nebo říkat básničku, aby se moc nevrtěl, a bude vyřízeno :) Bez bolesti a kolikrát i bez nutnosti podání silných antibiotik :one:

In reply to by Peťule..

včera jsem se bavila s Dr. říkala jsem, že to je děs, už po 3. zaánět ouška, ale on říkal, že to není moc, měl to poprvé ve 3 letech,pak na jaře a ted, že je to v pohodě. Někdo je tam prý každý měsíc, to mě by asi kleplo. Pořád synovi říkam ať smrká - on to mívá po rýmě, někdy to totiž flinká, jen si utře nos a dopkud ho nedonutím se vysmrkat tak na to kašle, takže tady by nás stejně asi žádný laser nepomohl, nevím. Ani jsem nevěděla že to existuje,my jsme teda z vesnice,kolem jsou menší města,tady u nás to asi ani nebude,asi až někde dál. Poptám se jak půjdem na kontrolu co to je a kde by se to dalo prvést,jestli je to teda i pro nás.150,- není zas tak moc,to dám i za léky a ty mu moc neprospívají :( díky aspon budu vědět do budoucna

In reply to by Peťule..

O tom laseru jsem vůbec nevěděla,ale je dobře,že už vím - díky za tip.Jednou za rok mívám docela bolestivé a svědivé stavy ucha.Letos jsem si ovšem musela pomoct sama,protože po dovuměsíčním čekání (doktor měl hrozně plno a temríny dřív nebyly) jsem šla na objednanou hodinu a on měl dovolenou!Mezitím se mi ucho samozřejmě dalo dokupy,asi to teda nebylo extra vážné,jinak bych musela jít dřív na akutní,ale je dobré vědět o bezbolestném způsobu léčby - díky :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka