pláč před spaním přes den - normoš? | Moje těhotenství.cz

pláč před spaním přes den - normoš?

Obrázek uživatele jjannicka

Hola mamky! Tak jsem u té malé vysledovala, že mi vždy když chce zabrat - usnout - pláče. Je to vlastně vždy po tak hodině - hodině a půl bdění - jenže malá se mi vždy uklidní jen v šátku nebo kočárku tam taky usne po chvilce pláče - tak éět - deset minut- Takže furt lítáme ven s šátkem nebo kočárkem. je nám dva a půl měsíce a přes den v postýlce nechce fakt být - tak bych asi ještě počkala s učením na postýlku - třeba to časem pochopí? Nebo jste to měli podobně a začali učit dřív? My teda dost šátkujeme - ale jak to budu provozovat, až bude mít třeba 10 kilo...Díky! a hezký den:-)

Obrázek uživatele Ja_hruška

To píšeš o nás? Malý (3,5 m) odmítá přes den usínat sám, usne jen v šátku nebo při houpání na míči, ale vzhledem k tomu, že už má 7 kilo, tak to takhle dál nejde. Dospělo to tak daleko, že když je unavený a položím ho do horizontální polohy, tak okamžitě spustí ryk, protože ví, že se bude spát. Tak jsem dneska najela na metodu brutální matka, položila ho na gauč, ležela vedle něho, držela mu ruce a zpívala a mluvila, po 35 minutách řevu usnul. Je mi ho fakt líto, když tak křičí, ale fakt nemám na to ho pořád uhoupávat, záda mám jen jedny.

Obrázek uživatele aalis

Ajoj Jani. Jak píšeš, úplně slyším sebe před pár měsíci. Chci Tě uklidnit, že u miminek se opravdu tyhle zvyky často mění, jen bych malou v tom moc nepodporovala. . . Myslím to tak, že bych zkusila si lehnout k ní do tvojí postele a i přes pláč bych jí držela za ruce, hladila na zádíčkách...prostě nějaký kontakt, velmi blízký a třeba šeptala do ouška, něco monotóního. Mě to teda zabíralo. Postýlka? Jedině večer, a dnes je malé skoro sedm měsíců a usíná všude, ttaky je jinak unavená, protože se už pořádně hýbe. Neboj, není to navždy a trpělivosti je fakt dost potřeba. Malá asi potřebuje klid a Tebe u sebe. A nebo jí zkus hodně unavit. Ale v tomto věku je to ještě těžké. Ale vím přesně o čem píšeš, jsem ráda, že ta doba je pryč z tohoto důvodu. Trvalo to do třech měsíců, pak se začla hýbat a o moc se to zlepšilo. Hodně pevné nervíky a zkus obměnit, trpělivě Smile Pápá

Obrázek uživatele VeronikaK

Ahoj Janičko, to je prsotě unavená a chce spinkat. Děláme to stejně jako holky - lehátko. Při bdění jí mám v polosedu, aby dosáhla na hračky a když začne být ospinkaná, tak jí položím, dám dudlík a jemně houpám. Zabírá to skvěle Jednička

Obrázek uživatele Blanka111

Ahoj,
nám jsou dva měsíce a vyzráli jsme na něj vibrujícím lehátkem, když malýho chytne amok, dáme ho do lehátka, tam se během chvilky zklidní a pak šup do postýlky. My jsme dřív zase jezdili jak blbci v autě, aby usnul, ale nakonec jsme si řekli dost a provozujeme to takhle.

Obrázek uživatele kekulinka

v lehátku,když je unavený a nemůže zabrat..uklidníme a pak dáme do koše nebo do postýlky...napřed se mu v koši nedařilo,ale nakonec se mu tam líbí a už usíná i sám...a to taky tak nebylo...máme 5 týdnů...a v postýlce spíme jenom večer,nebo když je u nás návštěva a není problém...učíme od malička radši...

http://www.prckoviste.cz/kekulinka

Čekáme páté miminko

Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

Holky nikomu z Vás bych to nepřála. Vůbec nevím co si počneme. Přítel dostal z ničeho nic výpověď. Po patnáctidenním zpoždění výplaty se s kolegama domluvili a řekli šéfovi že pokud jim nedá výplatu nebudou pracovat. Tak dostali všichni výpověď. Dohodou. Tu přítel nepodepsal tak mu teď zaměstnavatel vyhrožuje že mu dá výpověď za hrubý porušení pracovní kázně.

Ahojky holky,tak už jsem se taky dočkala 21.9.ve 14.38 se mi narodila Sofinka(2.95kg a 48cm),od soboty už jsme doma a zatím si to užívám protože malá je moc hodnunká.Kojím a tak by mě zajímalo jakým potravinám se mám vyhýbat,a taky jestli můžu nějaké sladkosti(čokoládu,oplatky,sušenky)nebo třeba oříšky,tyčinky?Mě připadá,že se skoro nic jíst nemá.Díky za odpovědi.

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat jak to řešíte, když máte dětský pokojíček v patře.

Ahoj maminky nevíte kde se dá sehnat zábrana kolem krbu? Náš Honzík si toho moc nevšímá, když si přitápíme, ale mám strach aby na ty kamna nespadl, proto bych chtěla koupit zábranu. díky

Ahoj holky,nevíte,co je v těhotenské průkazce-výška fundu P/O nebo D/O-nemůžu to přečíst.Vím,co je výška fundu,ale to za tím?

Hola mamky! Tak jsem u té malé vysledovala, že mi vždy když chce zabrat - usnout - pláče. Je to vlastně vždy po tak hodině - hodině a půl bdění - jenže malá se mi vždy uklidní jen v šátku nebo kočárku tam taky usne po chvilce pláče - tak éět - deset minut- Takže furt lítáme ven s šátkem nebo kočárkem.

ahoj maminky, priznám sa prihlasil ma tu manžel, ale zistila som,že tu najdem kopec užitočných rád, my máme termín 30.12.2009, som na konci 6. mesiaca a v noci ma začalo dost pobolievat v podbrisku a panev, tak dufam, ze je to len z toho ako sa zvecsujem???

Ahojky, můj 6ti měs. prcek se velmi často, takřka furt vzteká, když ho oblékám. kolikrát je to úplná hysterie. máte s tím některá také zkušenost?

Ahoj berušky, tak jak se pořád máte ??, doufám, že jen dobře a že pěkně opatrujete mimísky v bříšku :\/|:

Ahoj holky, tak takhle si Ela teď děsně ráda mačká peřinku Smile Včera jsme byli na kontrole ve 3 měsících a na 1. hexa vakcíně. Máme 61cm a 5450g (PM 50cm a 3220g). Po včeličce plakala jenom chvíli, ale byly jsme u Dr. akorát, když je zvyklá spinkat, takže byla pak celý den mimo.