Panadol nebo paralen

30.11.2009

Ahoj holky, tak včera jsem byla večer na pohotovosti v nemocnici večer a řeknu Vám, ochotnějšího doktora byste asi nenašli. Přišlo mi, že ho obtěžuju s tím, že necítím pohyby a on musí udělat ultrazvuk. Paráda, ale malá je naštěstí ok. Mám vysoké teploty, tak mi předepsal paralen, ale já mám doma Panadol. Myslíte, že je to to samé a můžu ho užívat?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jak píšou holky, je to to samé, jen se to jinak jmenuje, navíc Panadol je šetrnější k žaludku. Já Paralen nekupuju, takže i v těhotenství jsem brala Panadol, když bylo třeba.

doporučuje se spíše paralen v těhu. mně nedávno na chřipku s teplotama předepsal gynekolog Anopyrin. Ale nakonec jsem ho už nepotřebovala. Taky jsem ve 30 tt necítila pohyby a jela jsem do nemocnice...setkala jsem se na rozdíl od tebe s pochopením doktorů, ale hlavně, že máš mimi v pořádku:-) my byli taky v pohodě.
hodně zdraví!!!!

Panadol a Paralen je naprosto to samé. Akorát každý ten lék je od jiný firmy,proto se jmenují jinak,ale složení léku je totožné a účinky také. V těhotenství se může užívat látka Paracetamol,což obsahují oba připravky.

No taky jsem si zažila blba na pohotovosti a dal mi patřičně najevo, že ho otravuju o víkendu. Jinak bych si asi vzala to co mi předepsal, nebo si třeba brkni tvojí Dr.

Ahojky!Tak přiznávám,že nevím jaký je v tom rozdíl,ale doktor mi říkal:hlavně si neberte Panadol-vezměte si Paralen..pa

ahojky ze vcera mam take super zkusenost s dr take sem si prisla ze obretujui.... nicmene myslim si ze v tehu se smi jen paralen takze posli kdyztak pritele.... ale treba holky poradi... me ale dr rikala jen paralen, at je brzo lip :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka