Padání vlasů

14.09.2012

Ahoj holky, maminky.
Před měsícem jsem přestala kojit a začaly mi fakt hodně padat vlasy :( U dcery jsem to vůbec neměla a netuším zda je to následek kojení či co. Jako asi každá ženská se tím trápím a nevím co dělat. Začala jsem jíst Eladen, máte některá zkušenosti? Funguje? Co se Vám osvědčilo? Máte nějakou radu?
;)
Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, tak mě padaly vlasy cca 4. měsíc po porodu, kojila jsem taky a to do 11 měsíců, no ale je fakt, že v těhu jsem měla vlasy i pleť jak z reklamy a od toho 4. měsíce po porodu to začalo mít rychlý obrat - vlasy padaly hodně a pleť jsem měla jak puberťák. Ted je malé dva a čtvrt roku a vlasy mám celkem v pohodě, ustálilo se to a pleť se zlepšuje - věřím že je to i tím co jím, snažím se jíst pestrou stravu, ryby, hodně zeleniny, luštěniny atd.. myslím si, že to na vlasy má velký vliv.

Ono je to tak, že ti nepadaj vlasy víc, ale jen do tý doby zůstávaly na hlavě ty, co vypadnout přirozeně už měly, takže se zdá,že jich padá moc najednou. To je normál. Proto má někdo v těhotenství nebo kojení tak hustý vlasy. Stav budeš mít stejnej, jako před tim. Pokud teda netrpíš na nedostatek látek. pak ale stačí bohatě obyč biosil za pár kaček.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka