Otěhotnění na první pokus - pravděpodobnost otěhotnění?

18.11.2010

Zdravím všechny čtenářky mojetehotenstvi.cz,

nadešel ten krásný čas, který každá z nás moc dobře zná.. biologické hodiny se roztikají, svět se rozzáří a vy i váš partner se najednou rozhodnete pro osudovou věc - založit rodinu. Asi jako všechny začínající snažily i já jsem plná vzrušení a očekávání a věřím, že se mi podaří otěhotnět na "první pokus". Realita je však mnohdy odlišná. Odborníci tvrdí, že do jednoho roku se to podaří... Hm, to je sice dobrá informoce, ale až natolik mě neuspokojuje.
Řekněte mi milé dámy vaše osobní zkušenosti... jE MOŽNÉ OTĚHOTNĚT NA PRVNÍ POKUS?

První den poslední menstruace - 2. listopadu 2010.... snažíme se, čekáme, věříme.... :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, opravdu je to možné, nám se to také podařilo na poprvé a souhlasim s tim, že je to o psychice. My se vlasně vůbec nesnažili....došla mi HA a tak jsem ji nezačala po MS brát a při milování jsme si řekli, že kdybych náhodou otěhotněla, tak že budem rádi a ono jo...náhodou jsem byla těhu...:o)))

možné to je jsem toho taky příkladem - 3 děti a pokaždé hned. Hodně štěstí ať se zadaří co nejdříve.

Ano já tak otěhotněla na poprvé v 29letech ,bohužel byl zamlklý potrat ,a pak měsíc od potratu taky na poprvé a mám dvojčata ,držím palce....

Tak i nám se to podařilo na první pokus. Při milování jsem manželovi řekla že bych chtěla miminko :cc): a poté jsem mu řekla že se nám (možná) změní život. :h:

Já jsem toho důkazem :-) Ale někdy mám pocit, když to tak slyším od kamarádek, že čím větší touha je, tím delší snažení... Já to měla bez touhy a cítím se za to i dost provinile, ale snad na tom nezáleží.

mně se podařilo otěhotnět třikrát ale ani jednou to nebylo na první pokus - poprvé to trvalo půl roku, podruhé a potřetí tři měsíce

tak mě se to zadařilo-první dítě napoprvé a to jsme se ani nesnažili,bylo mi 19,selhání anti. :) druhé dítě jsme se snažili dva měsíce,třetí měsíc už byly dvě čárečky na testíku,třetí dítě napoprvé,úplně náhodou,neplánovaně,bohužel jsem ve 12.týdnu potratila :( no čtvté dítě opět napoprvé a naposledy .Přeji ať o to vyjde co nejdřív :a:

Tak já se hlásím taky k těm, co se jim zadařilo 1. měsíc. Spočítala jsem si plodné dny a pravděpodobnost otěhotnění , manželovi nahlásila, kdy bude sex - vyšlo to 3x v těch plodných dnech a pak jsem čekala, jestli přijde MS. Další měsíc bych asi začala měřit BT a víc to sledovat. Naštěstí jsem nemusela, jakoby zázrakem se při prvním dni vynechání měsíčku na testu obejvili 2 čárky hned první měsíc snažení.

Ahojky, my se nijak nesnažili, neplánovali jsme ( je pravda, že já měla už tak půl roku pocit, že se mi biologické hodiny rozskočej)...a pak jsem najednou otěhotněla i přes prášky, prostě si moje tělo vzalo to, co chtělo :))) takže to nejspíš jde...

ahojky, to je hodně o psychice, já být na tvém místě tak bych to tak nesledovala, nebo budeš sklamaná .... my u prvního syna to také tak řešili, pořád jsem se sledovala jestli už přijde Ms, jestli už mě začíná bolet břicho a tím se mi MS opozdila a pár dnů a já už zařčínala být adšená, že se to povedlo .... marně ... povedlo se to 3. měsíc, u dcery jsme si řílali, to nebude hned, že pravděpodobnost otěhotnění není velká, začneme na mimču pracovat a třeba zase za ty +- 3 měsíce to vyjde .... a ejhle za měsíc už jsem byla těhotná a trochu překvapená .... tak tobě taky přeju ať si za měsíc příjemně překvapená maminka, ale když to nevyjde přestaň to řešit a ono to přijde samo nečekaně, pak dej vědět ;)

Kdyz to clovek vidi vsude kolem,jak to nekterym parum ne a ne vyjit,ma logicky strach.Takze jsem si to radeji vubec nepripoustela,ze jsem vysadila antiky a neresila to.A ono to hned vyslo.Po 12letech jsem vysadila prasky,doslala menses a dalsi uz neprisla.Vubec jsem neresila kdy bych to mela dostat,nechala to byt a po par tydnech si rikam,jezisku,to me ale bolej prsa a v tom me to cvaklo! :€m: abyla jsem tehu...

Je. Ač se pravděpodobnost nejspíš blíží nule, naše Nelinka je důkazem toho, že i to se může stát :) Ale zásadním faktorem tohoto úspěchu byl nejspíš fakt, že nebyla plánovaná...a třeba v tom hrál svou roli i ten alkohol :D

první těhotenství na "první" pokus po 11ti letech zobání HA, v srpnu vysadila, a září se MS už nedočkala
druhé těhotenství, vysazení HA při kojení, . Otěhotnění druhý měsíc i když jsem ještě kojila

Ahoj, tak já jsem TA které se to povedlo. Nejedla jsem ani vitamíny, ani kyselinu listovou, prostě nic. Otěhotněla jsem při prvním nechráněném styku. Ale pozor, ne hned po vysazení. Vysadila jsem prášky a ještě jsme si chvíli "dávali pozor". Je mi 26 let, termín mám v únoru :)

Ahojky,já jsem brala antikoncepci 10 let vkuse po porodu syna,letos v dubnu jsem přestala brát a po 3 měsících si koupila Femibion 800 a hned na to do měsíce otěhotněla což mě příjde dost rychlé po 10 letech na antikoncepci a myslím,že žádná mamina by to neměla vzdávat vždycky je šance jn na to nemyslet:-)

Tak nám se to povedlo taky hned napoprvé, teda první měsíc po osmiletém braní antikoncepce :-) Takže s chutí do toho...

:) mě už se to na první pokus stalo podruhý
poprvý jsme si řekli, že by bylo fajn pořídit si domů nějakýho partáka, tak jsem vysadila prášky, vůbec jsem nepočítala s tim že bych otěhotněla, vždyt lidi se o to snaží kolikrát tak dlouho, no a já otěhotněla hned ten měsíc. dobrý, tak ted v září jsme byli na svatební cestě, já prášky neberu, používala jsem Pharmatex. no a večer se jde na věc, tak hledam čípky a oni prostě nikde, schovala jsem je před malym, ale i před sebou. no touha byla silnější, myslela jsem že si dá manžel pozor. ten si pozor nedal, říkam tak to neva, to by byla fakt náhoda kdybych byla těhotná, úplně jsem na to zapomněla, pak čekam MS, ta nikde no a jsem ve 3 měsíci :€Ss€: je to fakt vtipný :€):

Ahoj tak určitě to jde neboj..... já s první dcerou otěhotněla po půl roce a ted opravdu první měsíc:)

s první dcerou jsem otěhotněla první měsíc,jestli to bylo na první pokus to nevím,druhá nám pár měsícu trvala ale s třetí jsme měli pouze 1x nechráněný styk,pač jsme další mimi už neplánovali,zkrátka jsme se zapoměli a výsledek mi leží v kočárku :a: já s tímhle fakt problém nemám

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

mám - poprvé jsem byla na přerušení... nevěděla jsem, že jsem těhotná a brala jsem léky neslučitelné s těhotenstvím... už je to 7 let...

In reply to by Zdenda3

fakt bojím, zrovna tenhle měsíc jsem měla nahnáno, bylo mi blbě od žaludku jako při těhu, takový ten vlčí hlad, pak menzes přišla a jen trochu špinění, třetí den se rozjela, ale uvažuju vážně radši ještě o práškách, protože tohle zažívat už nechci.

Ahojky, tak z vlastní zkušenosti ne, na mimi jsem čekala 8 let... ale má švagrová u prvního mimi otěhotněla první měsíc po vysazení ANTIK. a sexovali jen 3x...a teď je těhotná podruhé-zase jen 2x sexovali bez ochrany a je už v 6.měsíci, takže když má člověk "štěstí" jde to... Ať se podaří...

JÁ JSEM PODRUHÉ TĚHOTNÁ A POKAŽDÉ SE NÁM TO PODAŘILO NA PRVNÍ POKUS
FURT JSEM SI ŘÍKALI, ŽE ZAČNEME, ŽE TO TŘEBA PŮL ROKU POTRVÁ A EJHLE -SKOČILI JSME NA TO A UŽ BYLO ZADĚLÁNO :-)))))))TAK JSME SI NEUŽILI ANI POŘÁDNÉ SNAŽENÍ :-)))))))))))))
PRVNÍMU DÍTKU JSOU DVA ROKY A ČTVRT A TEĎ JSEM V 7TT (JEŠTĚ TO NEMÁM POTVRZENÉ OD DR-ALE SNAD JE VŠE OK) A U NÁS TO CHODÍ PROSTĚ TAK, ŽE SE ROZHODNEME PRO DÍTĚ, ZKUSÍME A ONO SE POVEDE :_)
JAK TU PSALA JEDNA MAMINKA: JEN CO SE PODÍVÁ CHLAPOVI NA TRENÝRKY, TAK JE TĚHOTNÁ
TAK NĚCO TAKOVÉHO PLATÍ ASI I U NÁS A NEBO MÁM PROSTĚ SCHOPNÉHO CHLAPA NO :-)))))))))))))(JE FAKT, ŽE JE MLADŠÍ NEŽ JÁ, TAK MY MĚL BÝT :_)))))))))))))))

In reply to by Kylli

jee tak ty taky čekáš mimi, to je super!!! nedavno jsi se ještě rozhodovala jestli jo a myslim si že spíš si byla pro ne :s: tak to je paráda, já čekam taky druhý,neplánovaně, ale stejně jsme s nim časem počítali, jen jsem chtěla rozdíl tak 3 roky, budeme mít 2,5 to taky jde, už se nemůžu dočkat.

In reply to by Pupidup

ANO, JÁ ODPŮRCE DRUHÉHO DÍTĚTE JSEM SE MINULÝ MĚSÍC NAD SEBOU ZAMYSLELA A ŘEKLA JSEM, ŽE NEBUDU SOBEC A DRUHÉ SI POŘÍDÍME A BUDEME DOUFAT, ŽE TO BUDE HODNÉ, SPAVÉ ZLATÍČKO , PROSTĚ UPLNÝ OPAK VOJTY :-))))
NO A 2X JSME TO BĚHEM 3 DNŮ ZKUSILI A ONO SE TO POVEDLO
ALE JAK JSEM PSALA, JEŠTĚ JSEM U DR NEBYLA, TAK JEŠTĚ NECHCI JÁSAT PŘEDČASNĚ, ALE JAK SE ŘÍKÁ, VÍRA TVÁ TĚ ZACHRÁNÍ, TAK JÁ VĚŘÍM, ŽE JE VŠE OK A SOBĚ I TOBĚ PŘEJI, ABY NAŠE DRUHÉ DÍTKO BYLO O FOUS KLIDNĚJŠÍ NEŽ TO PRVNÍ :-)))))))))))))))))))))
(MOHLA BY TO BÝT HOLČIČKA NE? :-)))

In reply to by Kylli

no já to chtěla rozhlásit až po tom 12. tt ale nejde to vydržet, ted jsem v 10tt :) já se taky snažim věřit že bude mimi zdravý, ale přeci jen trochu strašáka tam mam jestli to vyjde. Bylo by super mít holčičku, docela by se mi růžový šatičky zamlouvaly, ale jinak druhej sparťan bude taky fajn, doufam jako ty že bude klidnej a hodnej :€s€: tak to je paráda že bude mít Vojta sourozence, ve dvou se to lépe táhne, já už se moc těšim, až si Krýša nebude hrát doma sám

In reply to by Pupidup

no to víš, že by byl tatínek rád i za druhého Sparťana-už chodí s Vojtovu na fotbal a hokej a Vojtu to kupodivu moc baví. Minule byl na hokeji v 02 areně-10 tis lidí a naše živé dítě prý první třetinu jen sedělo a koukalo s otevřenou pusou. Přijeli až ve 22 hod a Vojta byl plný zážítků :-)že se mu ani spát nechtělo.
já i minulé těhu to musela říct brzo-v práci už v 8tt, protože jsem dostala neschopenku a nevěděla jsem, jak budu dlouho doma (nakonec jsem byla až do konce těhu) takže jsem s tím musela ven takhle brzo
našim bychom to chtěli říct až na V8noce-snad to do té doby ututláme, protože já mám tak nafouklý břicho, že vypadám jak v 5 měsíci :-)))

In reply to by Kylli

jo já mam taky pupek už od 7. tt, to jsem měla s Krýšou ve 4. měsíci.
no náš Sparťan chodí taky na hokej a na fotbal, hokej miluje, odmítá o pauzách odejít z tribuny, takže musíme bejt na tribuně od začátku do konce a on furt řve "dotoho spartani do toho" "dáme gol" a podobný hlášky, má na sobě dres a je spokojenej. a říká že až bede velkej, bude brankář (hokejovej) :s: jestli druhej kluk bude taky takovej blázen do Sparty, vystačí si tam spolu a já budu mít veget :metal:

In reply to by Pupidup

právě proto, tatínek by vzal oba kluky na fotbal a byl by doma klid :-)
koukám, že naši chlapi (velcí i malí) by si rozumněli. Vojta taky řve gól a faul a furt chce puk. Na krku má sparťanskou šálu a je happy :-)
Doma kope jak o závod a pak si najde sběračku a vezme míč a hraje hokej :-))Na kole odrážedle se naučil jezdit za 2 hodiny doma po obýváku. Když už jsme u těch sportů-lyže letos samozřejmě, ale co brusle? takové ty želízka? víš co myslím? Myslíš, že by to ustál? Teď je mu 27 měsíců-talent na sporty bude určitě-je takovej houževnatej a rychlej a kdybychom mu k těm bruslím dali hokejku (viděla jsem takovou v obchodáku (80cm dlouhou) tak by ho to možná bavilo-jen by asi vřískal, že mu to klouže.

In reply to by Kylli

jéé tak váš malej je hrozně šikovnej, tak ty jsi asi taky sportovně založená. já bych ho na brusličky zkusila, když ho budeš držet za ruce a budeš ho vozit, určitě se mu to bude líbit, třeba pak zkusí i sám, hlavně až zjistí že je vlastně hokejista, to bude něco. a lyže bysme chtěli letos zkusit i my, chci ho zvykat odmala, asi bude řvát, ale zkusíme. přinejhoršim budou řvát, to se přežije :)

Ahoj, tak nam se to podarilo hned na prvni pokus. Po peti letech jsem vysadila antikoncepci a uz jsem to nedostala, ted jsem v 19.tt. Drzim palce at to vyjde..

ahojky!!
tak ano..nám se to povedlo..teda nevím jestli první pokus,protože jsme začali zkoušet,sexík byl asi 4x v jediném týdnu a hned jsem nedostala menzes...takže hned první měsíc zkoušení...ale který pokus z těch 4 to byl to fakt netuším :s: držím moc palečky at se to povede co nejdříve!!!!

Ahojky, moc držím palce, abyste patřili do těch, kterým se podaří počít na první pokus. Určitě je dost holek, co se jim to povedlo napoprvé, stejně tak i dost opačných případů :( . Já osobně jsem čekala 4 roky, takže držím palce!! :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka