Oheň ve tváři - poraďte

27.10.2009

Chtěla bych poprosit všechny maminky, kterým se stejně jako nám narodilo miminko s ohýnkem ve tváři, o jakoukoliv radu nebo postřeh. Samozřejmě se budu těšit i na reakce všech ostatních, kteří znají někoho, komu se miminko narodilo s těmito fleky. Nevíte, jaká je šance na vymizení těchto fleků? A máte nějaké zkušenosti s lejzrem? Za každou reakci budu moc ráda, není to pro mne lehké období. Snažím se být v klidu, ale moc se mi to nedaří.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, naše malá (5měs) má červený flek v zadu na hlavičce. Dr , nám říkala že to časem zmizí, ale já tomu nevěří sama ho tam mám už 26let :s: :dance: .

Ahojky, tak my máme taky červený flíček na krku ve vláskách a dr. nám řekla, že to časem zmizí, ale že to bude trvat dlouho :00: .... tak hodně štěstí, ať se vám to brzy ztratí..... :a:

Ahoj, my máme šest dní po porodu a máme to na krku a na tváři, dnes tady byl dr. na kontrole a řekl mi, že na čele a na nose to zmizí, ve vláskách a na temeni to moc nevadí a u nás je to 50 na 50, takže mě moc neuklidnil, kdyby mu to zůstalo v takovým rozsahu jako teď, v dospělosti by to bylo hrozný, no uvidíme, musíme doufat :cc):

In reply to by dastinka

Moc držím pěsti, ať to společně se starostí o ty prcky zvládneme. Ty určitě chápeš, co prožívám. Ondrášek to má opravdu hooodně. Byl to strašný šok. Asi zkusíme lejzry, přece ho s tím nenecháme vyrůstat, měl by to těžké. Ohně samy nemizí.

In reply to by Rendulik

Mě v porodnici řikali, že je to od tlaku při porodu. U nás se mi ale zdá, že je to spíš dědičný, protože já to měla a můj táta taky. Mě se to véčko na čele objeví někdy ještě teď, když se rozčílím nebo je mi vedro a zrudnu. Tak je to vždycky červenější než zbytek obličeje. Kuba taky když brečí nebo tlačí, tak to má červenější. Ale na kráse mu to neubírá. Je to náš hezounek a jak mi ho dali do náruče, hned jsem si řekla, že je můj, právě kvůli tomu véčku. :a:

ahoj. Náš Kuba má na čele véčko od kořene nosu až do vlasů. pak má na víčkách a na nose. Taky ze zadu na krku. Doktorka řikala, že to zmizí do tří let. Je mu rok a už to má světlejší, takže to mizí. Já měla to samý a zmizelo to. :a:

můj synovec má od narození 3 kousky.. noha, záda, ruka.. když se narodil vypadalo to veliké ale postupně jak rostl tak se mu to po jednm roce začalo zmenšovat a zesvětlovat.. ted má 2 a půl roku a 2 ohýnky mu už skoro zmizely.. ten třetí je ještě patrný ale snad se taky vstřebá.... hodně štěstí..:-)

naše malá má flíček na tvářičce.řekli nám že by to mělo zmizet do šesti let.Je nám 5.měsíců a začíná to mizet.Jinak se to dá odstranit,ale dělá se to v celkové narkoze tak zatim to nijak neřešíme.Manželova sestřenice to také měla a samo to zmizelo.

my máme na špičce nosu a zezadu na krku a temeni- ale už v porodnici říkali že to zmizne a je fakt že na nose je už podstatně bledší (3,5měs) na krku a temeni to zůtává stejné ale tam mi to nevadí- má tam vlásky...

Ahoj moje spoluzacka ze skoly uz se s tim taky narodila :( ma to pres celou pulku tvare :( uz docela dlouho jezdi na lejzry do Brna a pokazde ji odstrani jenom malinky kousicek... :( prijde mi ze za ty roky co tam jezdi se ji to o moc nezlepsilo :(

ahojky moje starsi dcerka ma obrovsky na zadech a ve vlaskach.....dr rikala ze to zmizi do sesti let......druha dcerka ma jen ve vlaskach.....a hoodne prosvetlaly.....tak to neresim,kdyz je to na takovem miste.....neboj po case to zmizi.....

Ahoj my máme na čele, je nám roček a já myslím,že to mizne a menší se. Říká se, že do šesti let se to může stratit. No my jsme si už docela zvykli. Hodně štěstí.............. :a:

my máme teda na ruce, palec vypadá jak kdyby na něm měla cucflek. Pokud do 5-ti let nezmizí tak až pak budeme řešit. Já měla jako dítě taky a zmizelo samo. já jsem proto v klidu.
:a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka