Neustálý hlad na začátku těhotenství

10.08.2012

Ahojky. :a:

Jsem v šestém týdnu a trápí mě neustálý hlad. Až jsem se lekla jestli nemám nějakou žaludeční nemoc, protože mě pořád bolí žaludek - ale ta bolest je spíš z hladu. Samozřejmě jím, mám sice nechutenství, ale jím pravidelně a hlavně zdravě. Na nezdravý jídla a sladký nemám ani pomyšlení (to je první velká změna u mě). Jsem po třetí těhotná a takovýhle pocit hladu jsem ani v jednom těhotenství nezažila. Večer jsem se najedla a za dvacet minut zase hrozný hlad až mi je na zvracení. Tak jsem si dala kousek jablka a napila se a bylo mi líp. Jinak bych hladem ani neusnula. :O

Myslíte, že to patří k těhotenství? Fakt jsem tohle ještě nezažila - připadám si jako somálec :n:

Kliknutím vložíte smajlíky:

hele tak přesně tohleto jsem měla u třetího dítěte,u první a druhé dcery nic,taky jsem nabrala 6 a 4 kg a u třetí žravá žravá,ale jen asi do pulky,to jsem taky nabírala 3kg za měsíc :00:

In reply to by Zdenda3

Já mám nadváhu, takže mě to nechutenství ani tak nevadí, zatím jsem shodila dvě kila. Akorát je protivná ta bolest žaludku z hladu - nedá mi to ani usnout. Tak musím vymyslet nějakou lehčí variantu na noc. Napadlo mě psyllium přírodní vláknina, naboptná v žaludku a smí se i v těhu. Já si nemůžu dovolit žádný kalorický bomby. U druhého těhu jsem měla taky nadváhu a bylo mi tak blbě, že jsem v prvních třech měs. shodila 8 kilo a nabírala je po celý těhu a všech 8 kg jsem nechala v porodnici. :00:

:s: Upřímně jsem se zasmála nad vašimi komentáři. Už jsem myslela, že se ze mě stane otesánek a nakonec sežeru celou rodinu. :s: Uplně jsem se v tom našla. Jakmile něco dvacet minut nežvejkám, tak mám hlad, doslova hlady nevidím. :00: Naštěstí teda nekynu, protože se mi převrátily chutě, takže odpadlo sladký a nezdravý jídlo a místo toho mě přepadají chutě na zdravý jídla, který jsem moc nejedla.

Dneska mi udělalo na žaludek dobře chroupat jablko z ledničky, bylo pěkně studený, spíš kyselý než sladký. Myslela jsem, že mě ve třetím těhotenství nic nepřekvapí a zatím se nestačím divit. :00:

In reply to by marketkac

mě takhle v těhu chytla žravá v noci z 23. na 24. prosince, kolem půlnoci. Tak jsem si byla dát dva chleby s paštikou a u toho jsem rozesílala vánoční přání - pár minut po půlnoci. Dokonce jsem dostala i jednu odpověď od kámoše, co byl zrovna na noční :D

Mně to průběžně drží celý těhu - přes den vydržíma,le v noci,kolikrát se vzbudím,cítím se hrozně slabá,klepu se a dám si housku a zas je to dobrý a spím dál - doktorka říkala,že mi asi v noci hodně padá cukr v krvi.

Ahoj je to normální taky jsem to tak měla.V noci jsem se budila třeba na wc a cestou přez kuchyn jsem si musela něčeho zobnout :-) několikrát jsem doslova sežrala 2 rolíky se sýrem a zapila to mlíkem :s: :00: "nejhorší"bylo když jsem jela vlakem do města na gyndu třeba...doma jsem si dělala svačiny na 20minut cesty :s: :00:

Ahoj, já to tak měla u obou těhu. V noci jsem se budila a bylo mi blbě z hladu. Teď jsem 23tt a stále teda 2x večeřím :s: .

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka