negativní

18.06.2010

AHoj holky,
tak mrcha ještě pořád nedorazila, tak jsme ráno zkusila testík, no a jak se dalo očekávat byla jen jedna / :\\: . No ale dokad mrcha nedorazí, tak naděje pořád je. Před námi je víkend, tak to hodím za hlavu a pomalu se ladím na víkendovou vlnu. Břiško pořád lehce pobolívá, tak uvidím. Tak se mějte všichni pěkně, užijte si víkend, snad moc nezmokneme :) a snažilkám přeji //. Pa :a:

mě se // na testu ukázaly 3 den po vynechání MS.Tak hodně štěstí,ale většinou když jsem testila a byla jen / tak jsem to dostala.Tak at to není tvůj případ :a: :h:

Ahoj, kdy jsi to měla dostat nebo spíš nedostat? Já jí taky čekám nebo nečekám. A taky zatím nikde :j) . Tak budem čekat. Držím tě palečky, ať ti to vyjde :€p€: :€p€: . Ahoj Veronika :a: :a:

In reply to by veruvas

:a: Děkuji, tobě taky držím palečky, ať mrcha nedorazí. Ve středu uteklo 14 dní, co mi píchli pregnyl. Minulý měsíc jsme to dotala přesně 14 dní, co mi píchli pregnyl. Tak uvidím. Pa

Tak to je mi moc lito... Ale hodne holkam tady se dve carky ukazaly teprve hodne pozdeji a prvni testiky byly taky negativni, i kdyz byly tehotne... Budu na tebe myslet, at to vyjde. :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka