My snad jsme prokletí | Moje těhotenství.cz

My snad jsme prokletí

Obrázek uživatele Lenča 87

  Včera nám nejel net tak píšu až dneska. Ve čtvrtek mi Verunka večer chytla 39°C po odečtu horečky, nasadili jsme obklady a horečka klesla. V noci ovšem opět stoupla ale jen na 38°C. Od 2 do 3 nespinkala a pak usnula a spala až do 9. Celý pátek to bylo střídavo oblačno, chvilku bez horečky, pak zase s horečkou ale točilo se to maximálně kolem 38°C s tou jsme šli i spát. Dávala jsem ji nurofen, který vždy zabral. Z pátka na sobotu se ve 4 probudila na jídlo a Olda ji po jídle dával odbrknout a najednou jsem uslyšela jak místo odříhnutí zvrací. Vyletěla jsem z postele a rožla. Verča byla jak kamna a plakala bo se lekla jak zvracela. Rychle jsem ji rozbalila - byla pokaděná průjem, tak jsem ji upucovala a změřila teplotu a už se mi dělalo zle 38°, 39° 40,6°C tady se to zastavilo takže po odečtu 40,1°C v pátek jsem si četla http://www.mojetehotenstvi.cz/muj-nejhorsi-zazitek-od-doby-co-jsem-mamin... a hned mě napadlo to nejhoří. Bo všechny příznaky Veru měla i ta fontanela byla nafouklá. Zavolala jsem 155 a ti mi tam řekli ať ji dám vlažný ponožky nebo obklady a peláším do špitálu. Tak jsme to tak udělali a jeli. Ve špitále nás jako první seřvala sestra proč jsme jí nedali něco proti horečce, následně když jí měřila teplotu tak mě seřvala že má červený zadek (bodejť když měla průjem jak prase a během 20 minut to neodejde to zčervenání) když došla dr. tak byla nafučená že jsme ji probudili no přístup děs a hrůza. Na Verunku byli tak hnusné!!! že jsme se držela abych po nich nevyjela a kdybych po nich vyjela tak to by si za raméček nedali krávy jedny pitomý. Poslali nás dom že je to nějaká viróza ať to hlídáme. No Verunka byla úplně mimo, oči vyvrácené. Doma usnula, pak se probudila o půl 8 se řvem, ale hned mi na rameni usnula pak to stejné v 9 a pak spala až do půl 12 a celý den byla ospalá. Spala snad 5x za den. Horečka klesla, ale večer opět 38°C ale když šla spinkat kolem 22 tak už byla bez teploty, ale ráno opět 38°C tak já nevím. Teď mám pocit že se trochu osypala tak doufám, že to bude ta 5 nebo 6 nemoc a nic hroznho z toho nebude. Díky kdo to dočetl až sem, ale už jsem z toho našeho broučka fakt na nervy a hlavně mě už mrzí že měsíc už necvičíme vojtovku Sad

  Komentáře

  Obrázek uživatele Andělína

  Prosímtě bobi dávej jí hodně čaje nebo vody... aby jí nezhoustla krev Sad a držte se kuřátka :k:

  Obrázek uživatele andrejiika

  ahoj Leni,to je hrůza!úplně mě mrazí,musela jsi mít hrozný strach. přeju Verunce hodně zdravíčka

  Obrázek uživatele Lenča 87

  Andrejko to je slabé slovo, bylo mi zle ještě po cestě domů. Naštěstí to vypadá na tu 5 či 6 nemoc. Verunka se mi celá slila, tak snad mi to zítra pediatr potvrdí a už bude klid.

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

  SadSadSad Ahojky holky,mám nějaký splín a potřebuju se jen vypovídat.

  taky si užíváme sluníčka Smile
  a co jináč dubňačky? Už některá pomýšlíte na druhé mimi? Musím se přiznat, že my pomalu ano...

  Ahojky holky, jak řešíte odpoledne jogurtovou svačinku? My tak kolem jedné obědváme, pak jdeme ven. Pak přijdeme po páté domu - to kojim a v sedum kaše. Nevim, kdy jogurt dávat.
  Díky a pa

  Ahoj holky, potrebuju opet poradit maly je mu 11 mesicu ma prujem a zvysenou teplotu 37,5 °C. Je jeste kojeny, prujem nema nijak strasny ale ma. Co mu mam davat? Dekuju za rady.

  hilky vložila jsem nové video tak mrknite:-) http://www.mojetehotenstvi.cz/esterka-11

  Ahoj holky,

  Ahoj holky,

  Holky pomoc, potřebuju uklidnit! Včera večer jsme vykoupali, nakojili a malého (5 měsíců) odnesli do postýlky v ložnici. Manžel ještě vyměňoval baterky v monitoru (nanny), protože už docházeli. Šli jsme koukat na telku a ani ne za půl hodinky ALARM! Já myslela, že mě klepne... letěli jsme k němu, ale vypadal v pohodě, prostě jako když ho vzbudí alarm.

  aoj holky jakou jste kupovaly kosmetiku pro malicke a kdy?? A kolik tak cca stoji?

  Ahojda maminy! Tak to moje telátko včera spadlo obočím na ten náš debilní stupínek...Tak dlouho jsem přemýšlela, čím ty ostrý hrany zakrýt, až na to chudáček spadl... Namazala jsem mu to framykoinem, ale nějak se nic neděje..A chlazení nepřipadá v úvahu, protože u toho řve jako tur..Jinak jako by o tom nevěděl, i když si myslím, že ho to musí dost bolet..