Můžu otěhotnět?

07.04.2008

A hojte holky, tak jsem dneska bylau té fyzioterapeutky ve Vrchlabí a zítra jdu zas....je to mnohem lepší, ale to nypravování přes konečník je vždy dost nepříjemný :00: , ale hodně se mi ulevilo! Jen mě drobek dostala, když mi řekla, že teď měsíc nemám vůbec sexovat a druhý měsíc s ochranou, nebo že mě hrozí mimoděložní těhotenství :? ....a když jsem jí řekla, že beru antikoncepci, tak mi na to odpověděla, že se to klidně i přes ní může stát! Docela mě vykolejila a docela jí věřím, protože loni jsem u ní byla v únoru a když jsem jí řekla, že se nám už skoro rok nedaří, tak mi na to odpověděla, že by to viděla na květen....a holky, já jsem v květnu opravdu otěhotněla :dance: Co si o tom myslíte vy?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ano, právě všechny bolesti zad jdou od kostrče! Je to i taky vše psychického rázu...spousty věcí mi řekla a při tom o mě nic neví, ale měla pravdu! Je vážně šikovná a hodně to mu rozumí!

ahoj tak to asi vi o cem mluvi..No ja otehotnela pres antikoncepci..Ted kojim a beru antikoncepci tak doufam ze se to neprihodi ted znova..jinak dalsi chci za rok :)

In reply to by Kikatka

Kikatko nestraš mě :n: No a to manžel asi nebude moc nadšený, když mu tohle řeknu :00: Ke konci těhu se bál, pak to šestinedělí no a teď ještě tohle? To už pak můžu počítat s tím, že si to najde jinde :? ://:

In reply to by beruska Mila (neověřeno)

Klidně můžu, ale má docela narváno, ale zkusit to můžou :w: Já jsem teprve začala cvičit cviky Ludmily Mojžíšové a pak šla k téhle paní jordánkové a přišla jsem do jiného stavu :dance: Je to rehabilitační sestra, která taky používá metodu Mojžíšové a vím, že napravuje páteř.
Tel.č.:603951427

O antikoncepci se říká, že má 99% účinek, tak to jedno % tam je. Ale jestlí jí věříš tak to raději nedělejte!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka